Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, ti nem szoktáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, ti nem szoktátok a meleg fiúkat "lenézni"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bár én meleg srác vagyok,a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. Van egy leszbikus ismerősöm/barátom,akinek elmondtam,hogy meleg vagyok (eleve ez a lépés is nehéz volt). Azóta sokkal bunkóbb stílusban beszél velem,sokszor cikiz amiatt,mert én fiúként másra bukok,pl.olyanokat jegyez meg (neharagudjatok,ha nyers leszek,de az igazat szeretném mondani),mosd ki 100-szor a beled,hogy ne történjen baleset (najó,kicsit enyhébben fogalmaztam,de sztem értitek ti is mire célzok). És ezt sokszor,sokszor LENÉZ és ezekhez hasonlók. Én ismerem ha viccel,és ezeket már nem viccből mondja. Tényleg van egy ilyen "tüske" a leszbikusok szemében? Vagy csak az én ismerősömében van? Kérlek az igazat írjátok,a kérdésben ez a lényeg! Köszönöm mindenki megtisztelő válaszát!

2020. júl. 22. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

De... minden nap órákat töltünk a meleg fiút lenézésével.


Ja, nem.. kvra nem érdeklnek minket.

2020. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Itt tényleg nem bántó szándékkal akartam írni! Kérem ne vegye semmilyen leszbikus magára! Köszönöm!
2020. júl. 22. 19:24
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet sose hallottam. Bunkó csaj lehet, építsd le inkább.
2020. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak olyan emberek, akik lenézik a másikat minden ok nélkül, de szerintem nem jellemző, hogy a leszbikusok lenézik a meleg férfiakat, sőt az sem igaz, hogy minden leszbikus gyűlöli a férfiakat...
2020. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem való az életedbe ez alapján, haladj tovább, különben csak mérgezni fog hosszútávon.

Én leszbikus vagyok, sok meleg, biszex fiúbarátom van, aranyosaknak, kedveseknek, jó beszélgetőtársaknak tartom őket.

Az lmbtq emberek közt is van ilyen is olyan is. Viszont bajnak érzem, hogy ezen a csoporton belül sem fogadjuk el, támogatjuk, segítjük egymást. Ha el szeretnénk fogadtatni magunkat másokkal, akkor legalább tartsunk már össze, vagy próbáljunk...

2020. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
én biszex vagyok, tudom lezbiket kérdeztél. nem leneztem a meleg fiúkat, de tudom pont furán hangzik egy biszex szájából, de nekem nem fér az ertekrendembe. egy női test szép, két nő együtt szép, de pasi a nem tudom ezt mondani. nem megbantani akarlak, remélem nem is támadásnak veszed. szerintem nálam pont ez állhat a hatterben, hogy a nőket szeretem, és a férfiakat is. talán ezért nem fér össze nálam a meleg téma. persze mindenki csinálja amit elvez,ezert senkit nem lehet eltelni.
2020. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik tényleg lenézik, vagy sokkal inkább utálják/nem fogadják el a meleg fiúkat, de szerintem a többség nem ilyen. Legalábbis én ugyanolyan emberként tekintek rájuk, mint bárki másra, mert azok. 😂

Szexualitás miatt lenézni/utálni valakit egyébként elég éretlen viselkedés...

2020. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs velük semmi bajom.


Ez egy egyéni, elszigetelt eset.

2020. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolog ott bukik (szerintem), hogy egy ember a másikat a szexualitása alapján lenéz. Mindegy, hogy a leszbi a meleget vagy fordítva.



En ugyan inkabb a bi felé húzok, de a meleg ismerőseimet eszembe nem jutna ilyen miatt cseszegetni. Meg senkit sem igazából.

2020. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Imádom őket. Legjobb barátom meleg, az összes pasiját bírtam ,egyik exével még mindig nagyon jóban vagyok. Minden meleg csávó akit ismerek tök cuki, egyet leszámítva aki egy tahó. De vele se az a bajom hogy meleg.

Biszex vagyok amúgy nem leszbikus, de sokkal sokkal jobban vonzzanak a lányok.

2020. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!