Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rólatok levágják egyből hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rólatok levágják egyből hogy leszbik vagytok?Hogy öltözöl,átlagos vagy eltérő?

Figyelt kérdés

Én heteronak nézek ki,de nem vagyok.Mégis rájött valaki

És nem tudom hogy



2020. aug. 2. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a kérdést még hányszor akarod feltenni?
2020. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az oldalon ez az első kérdésem

Most regisztráltam

2020. aug. 2. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
en melegnek nezek ki :D fius stilus :D amugy en levagom sok lanyrol mert ugy nez ram XD marmint nem hogy rammaszna hanem csak sorstars es azert par pillantas, az boven eleg :D
2020. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyből de jó is. :D vagy a másik, hogy kapásból fiúnak néznek. Fiús stílus, haj... Szóval ja. Meg én is megmondom másokról, valahogy megérzem, még ha nagyon nőies is.
2020. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rólam sosem vágják le, nőiesebben öltözök, mint a heteró nők 90 százaléka.😁 Meg alapból elég lányos tulajdonságaim, lányos érdeklődési köröm van.

Ezért mindig elő kell bújnom az új embereknek, akik később szóvá is teszik, hogy nem gondolták volna rólam soha, de ha nagyon sokáig figyelnek, talán összerakták volna az elszólásaimból.😁

És én sem tudom megállapítani másokról, hogy melegek e, teljesen törött a melegradarom. Volt, hogy fiús csajra azt hittem, hogy leszbikus, majd kiderült, hogy full heteró.

Gondolhatjátok, mennyire lehet kihívás így az ismerkedés.😂

Na meg mert a nőies nőket preferálom.

2020. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán mondanám,hogy rólam levágják.. Inkább elgondolkodnak,hogy most vajon melyik nemhez is vonzódhat.

Öltözködésem sportos,laza verzio.. de a sok tetoválás dobja meg a külsőmet igazán..

Kinek mi az átlagos vagy az eltérő amugy..amiben jól érzem magam abba járok..nem követek trendeket 💁

2020. aug. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!