Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok!Nektek is így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok!Nektek is így van,amit a cikkben írnak?(ujjak eltérő hossza) Cikk bővebben.

Figyelt kérdés

[link]


(Nekem mindkét kezemen eltér kicsit az a két ujj,de csak pár mm-rel.)


2020. jún. 14. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nekem teljesen ugyan az, nem eltérő mégis leszbi vagyok
2020. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hosszabb a gyűrűsujjam, mint a mutatóujjam mindkét kezemen.
2020. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Azok a fránya "brit tudósok" :) Semmi köze az ujjak hosszának a szexuális irányultsághoz, mivel nem genetikai eredetű a dolog.
2020. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3:Akkor hogy magyarázod,hogy már 6 évesen is volt jele,hogy később a nőket szeretem majd?Meg lehet nem genetikai eredetű,de lehet összefüggés,hiszen a tesztben megvolt az egyezés az ujjak hossza és a leszbikus hajlam között.
2020. jún. 14. 13:26
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

Ez mindenkinek más... Volt olyan felmérés, hogy a barna hajúak elhízottak... Hát van szőke is.

Ami az egyikre igaz, a másikra nem



Az, hogy hogy lettél leszbikus pedig egy másik kérdés.

Van aki genetikailag, van aki külső ingerek hatására és van aki trauma miatt.


Ez egy szimpla felmérés, ami elvileg azt tanúsítja, hogy akkor vagy leszbi ha...

Kérdem én!? Ha nekem nincs ilyen eltérés, akkor miért élek egy 25 éves nővel lassan 3 éve...

2020. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehet nem mindenkinek olyan,mint,amit írnak,de,akinek IGEN abban van leszbikus hajlam.Vagyis én így értelmeztem.😀
2020. jún. 14. 13:41
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia kérdező :)


Nekem is a gyűrűs ujjam hosszabb mind a két kezemen, mint a mutató ujjam, de nem érzek a saját nememhez való vonzalmat

2020. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is minimálisan eltérnek, de nem hiszem, hogy ez igaz. A cikkben is írták, hogy kis létszámú volt a kutatás, szóval valószínűleg nem volt reprezentatív
2020. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem semmi különbség!

Én is sok tudományos cikket és kutatást/ tanulmányt olvastam a pályám miatt és soha nem azt szokták mondani hogy brit/német/svéd kutatók, hanem az egyetemet vagy kutató intézmény nevét ha ennyire null info van ki mit mikor és hogyan kutatott csak az eredmény annak valami nagyon kamu szaga van. Szerintem egyszerűen nem igaz. Valamint a kutatásoknak is megvannak a kritériumai szintjei, van hogy úgy publikálnak egy kutatást hogy aztán 3 másik cáfolja

2020. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kis létszámú kutatásokból nagyon nagy marhaságok születtek már
2020. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!