Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Komoly barátnő kissé gázos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly barátnő kissé gázos családdal. Szerintetek kitart mellettem?

Figyelt kérdés

A család nem fogadja el, és szegről végről romák, tehát más kultúra is egy picit.


Anyum megértő, de még mielőtt megismertem mondta hogy roma csajjal ne kezdjek mert ott fog hagyni 35 felett mert kultúrálisan a családalapítás elvárt dolog.


A barátnőm rendes, dolgozik, és intelligens. Komoly kapcsolatban vagyunk, nagyon boldogok vagyunk együtt de azért ott motoszkál bennem amit Anyum mondott.


Szerintetek? Anyum rasszista vagy én vagyok naív?



2020. aug. 3. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem rasszista csak félt. Senki nem tudja megmondani mi lesz ez nagyom kiszámíthatatlan. Ha évek múlva is nagy lesz a szerelem nem fog otthagyni
2020. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy a barátnőm viszonya nem éppen felhőtlen a családjával.
2020. aug. 3. 11:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok roma de nekem se nyelik be sajnos az én barátnőm is fél hogy az otthoni presszura mitt otthagyom. Ezen felesleges most idegeskedni. Szeressétek egymást, add meg neki a lelki biztonságot hogy ne legyen kedve elhagyni
2020. aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3: ez természetesen megvan, én csak a kultúrális különbségeken aggódok kicsit.
2020. aug. 3. 11:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A romáknál sajnos véresen komolyan veszik ezeket a dolgokat,és legtöbbször kitagadják azt,aki az akaratuk,illetve az "elvártak" ellen szegül.

Ha szeretitek egymást,és boldogok vagytok együtt,akkor ne foglalkozzatok semmivel,éljétek az életeteket.:)

2020. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Biztos nem jöttem volna össze roma csajjal de te tudod.Mindegyiken látszik valamennyire (kívül-belül),hogy az,de végülis te tudod...
2020. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
"Kőmagyar", sokdoktoris, úgymond jó családból származó, jól kereső emberek között is előfordul hogy pár év múlva szakítanak, elválnak. Nem a származástól, iskolai végzettségtől, pénztől függ hogy két ember együtt marad-e. Hanem a személyiségtől, mennyire illenek össze és találják meg a közös hullámhosszt. S legfőképpen: képesek-e akár nap mint nap (mindketten) tenni a kapcsolatért, hogy fennmaradjon a tűz és ne laposodjon el (az utóbbi a válások/szakítások leggyakoribb oka).
2020. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A barátnőm szőke, kék szemű és szeplős. Abszolút nem látszik rajta, és kb fél évig nem is tudtam róluk, pedig ez alatt többször voltam náluk.
2020. aug. 3. 13:46
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Szőke,kék szemű,és anyja-apja roma?Ilyen a világon nincs.😀😀
2020. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

9-es a romáknál többféle népcsoport van...

Szerintem az a legfontosabb, hogy ti ketten mit akartok a jövőben, nem az amit a szülők, persze nehéz hogyha nem fogadják el, de akkor ne törődjetek a véleményükkel, az a fontos, hogy támogassátok egymást és kommunikáljatok, hogy ki mit szeretne

Amúgy ő, hogy áll a családalapításhoz, lehet, hogy nincs is miért aggódnod, meg leszbikusként és lehet családot alapítani, nehezebb, mintha egy férfi és egy nő csinálná, de nem lehetetlen :)

2020. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!