Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit rontok el? Tényleg ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el? Tényleg ennyire nincs szerencsém a lányokkal?

Figyelt kérdés

Fent vagyok a társkeresőn, de szinte egy sziánál tovább nem jutok. Nem is válaszolnak akkor sem ha egy kérdéstis teszek fel. Valaki esetleg tudna valami tippet adni, hogy hogyan ugorjak neki az ismerkedésnek vagy gondoljam azt hogy a nőknek túl ronda vagyok?

23/L



2020. aug. 18. 23:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

A tinderen található közösség züllött és agyhalott.

Feltettem egy normális képet, normális (nem hosszú, nem rágós) bemutatkozással - 3 kedvelésem volt 0 match. Töröltem a bemutatkozó szöveget, a képeket amin én voltam töröltem, helyette feltettem olyat amin pénz van. kb 2 hete van így, 14 új kedvelőnél tartok ezzel a profillal.

2020. aug. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nem csak én küszködöm ezzel.

A helyesírásom az nekem sem tökéletes, bocs ezért.

2020. aug. 19. 00:52
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Az neked sem tökéletes? Miért, minden másban tökéletes vagy? Akkor, hogy hogy nem sikerül összeszedned egy lányt? Ezt most magyarázd meg nekem légyszíves.
2020. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egyáltalán tökéletes hisz ember vagyok, és mint esendő ember hibázok én is sőr még vérzek is :D

Amúgy meg szerinted miért írtam ki a kérdést? Azért mert nem tudok felszedni egy lányt sem okoska.

2020. aug. 19. 01:10
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írtam a helyesírásodról, hogy rossz. De ahogy pl a tinderen vagy a badoon, írnak, az valami hihetetlen: "Eszt a részt ki hagyom." "Mesztelenül" "Fogagyunk hogy..." "Csak komojban..." "Felldobom neked a lapdát..."
2020. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, lehet a fotókkal van valami "baj". Úgy értem lehet előnytelenek vagy nem elég természetesek. Szerintem a képeken nagyon sok múlik. A legjobb fotók azok, amikor valaki más készít rólad fotót és egy természetes, előnyös oldaladat kapja el. Ha túl sok a selfie az szerintem egy kissé kiábrándító.
2020. aug. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%

A beteg emberek vajon miért ebben élik ki magukat... ez leginkább a kanos cicázónak címezve.


Na de lépjünk is túl.

Kérdező, nem feltétlen kell hinni abban, hogy csak a nőies nők tetszhetnek valakinek. Magam is úgy gondoltam, hogy a nőiesek az ideáljaim, pedig a legnagyobb crushok az életemben mindig a vagány, fiúsabb lányok voltak, és azok a lányok rajtam kívül is igen nagy rajongó táborral rendelkeztek.

Ha a külsődhöz van egy magabiztos fellépésed, szerintem találhatsz magadnak párt. Tény, hogy személyesen több sikered lenne, ott be tudnád vetni a sármodat:)

2020. aug. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Amugy huzz jobbra mindenkit, aztan szetvalsz azzal, aki nem jon be. Felesleges idopocsekolas vegignezni a profilokat.

Egyebkent meg a szamomra nem vonzo noknek is vissza szoktam irni. Az emberek ugy altalaban kommunikalni nem tudnak.

Multkor valaki beszolt miert nem irtam vissza fel napig. Es ez nem az elso ilyen panasz. Aztan ott meg beszolam, hogy nem lehetett mit reagalni ra (es amugy van eletem is, rengeteg dolgom volt pont aznap), meg egyebkent is ha valaki akar valamit kerdez es fent probalja tartani a kommunikaciot. Amugy tobbseg nem erti, hogy ez igazabol igy mukodik.

Nekem pl. profilszovegem van, igaz angol de az emojikon el lehetne indulni akkor is, ha angolul nem tud. Aztan temat igy sem talalnak. En szia meg ket uzi utan szoktam probalkozni.

Egyebkent itt jon ki, hogy tobbseg szerintem introvertalt es nem tudja hogyan kene. Plusz meg zavarban is van es gorcsol, pedig nem kene. Szoval igy 3. uzenetben benyogni pl. hogy remeli megtalalja elete szerelmet... ijeszto.

2020. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd elküldheted a tinderes képeidet privátban, megmondom ha baj van velük, de eddig a szövegeid alapján nem vagy idióta. Szóval arra tudok gondolni, hogy talán a lányokkal van a baj tinderen. Mondjuk velem nem is matcheltek egyáltalán szóval rip :(
2020. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Tény, hogy tényleg néha kalapáccsal kell kihúzni valakiből valamit :D Mondjuk azt meg is értem ha fél napig nem válaszolnak én is dolgozok nem tudok mindig válaszolni.

Badoon vagyok mert a tinder letiltott valamiért :/ Amúgy majd nem egy kutya a két társkereső.

2020. aug. 20. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!