Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Meg van arra az esély hoyg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg van arra az esély hoyg mondjuk egy lány nem kap csávót egész életében vagy nagyon sokáig és leszbi lesz?

Figyelt kérdés

Ilyen csúnya lányokra gondolok

20ad évei közepéig kb

Mert tudjátok volt régen az hoyg a szultannak voltak női a haremben

De azok közül volt hoyg sose választották ki a legtöbbet és leszbi lettek a sok nő között

Ezt hallottam

És elgondolkodtató hoyg ez mai is megtortenhet??



2020. szept. 13. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem tartom valószínűnek.

Ha valakiben nincs meg a hajlam, akkor inkább vesz magának műdákót, vagy fizet egy hapsinak.

Vagy inkább aszex lesz.

2020. szept. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Olyan nő nem létezik, akire ne mászna rá egyetlen csávó se. A férfiak előbb megpusztulnak pina nélkül, mint fordítva. Ezért nem állja meg ez a teória.
2020. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagyok. Nem tartom magam szépnek. De elmegyek egy buliba, legalább 5 pasi megpróbál felszedni, szerintem 100nál több pasi zaklat face-en ismerkedős üzenetekkel, tinderen majdnem minden csávóval matchelek, akit jobbra húzok, pedig kevés pasit húzok jobbra, egy dugásban meg kb minden pasi benne lenne.

Ellneben lánnyal ameddig nem pesten éltem, esélyem sem volt ismerkedni. És aki véletlen bi vagy leszbi, az is ezerszer válogatósabb mint egy átlag férfi.

Szóval ha valakinek nincs esélye a fiúknál, akkor a lányoknál még annyira se lesz.

2020. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hm, érdekes, szóval szerinted a leszbikusok rondák? :D

még nehezebben találna úgy párt magának.

én fiús lány vagyok, de amúgy ruha alatt jó nő, ezt sokan látják is, és rengeteg kan is próbál felszedni. :D

2020. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 “Olyan nő nem létezik, akire ne mászna rá egyetlen csávó se”

Példának itt vagyok én. 14 éve nem szexeltem. És már nem is hiányzik

De eszembe nem jutna emiatt leszbikussá válni.

2020. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Ráérsz még ezzel foglalkozni.A helyesirásodat viszont nem ártana erősiteni.
2020. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb csajnak sokkal magasabb elvárásai vannak mint egy pasinak.


Egyébként meg nem, a szexualitás nem így működik.

2020. szept. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem minden a külső, kérdező. Ha meg nem szép a csaj, úgyanúgy lehet kevésbé szép palija. De ha mégis megtörténne ilyen, akkor sem gondolom, hogy valaki e miatt leszbikussá válna, hiszen ha alapból nem szép egy csaj,lehet leszbikus körökben is kevesebb esélye lesz. (De hát ugye kinek mi a szép, már csak ezért is tartom valószínűtlennek, hogy valaki egyáltalán ne találjon magának valakit.) Viszont nem ez a fő ok. Hanem, hogy véleményem szerint egy full hetero nem fogja megerőszakolni magát ezért.
2020. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha van benne rá hajlam, akkor ez előhozhatja.
2020. szept. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!