Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az olyan nőket, akik transz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan nőket, akik transz nőkkel vannak együtt, lehet leszbikusnak nevezni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem, mert nem nővel vannak együtt. Inkább nyitott hetero v. biszex, de nem leszbikus.
2020. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen, mivel nőként nő a párja.
2020. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Összetett kérdés és úgyis megosztóak lesznek a válaszok. Majd eldöntöd kinek adsz igazat, de itt majd menni fog a fröcsögés egyik és másik szemléletről is.

Magam részéről azt tudom hozzátenni, hogy teljesen leszbikusnak vallom magam, sose voltam férfival és nem is áll szándékomban, de transz lány varázsolt már el annyira, hogy magam is zavarba jöttem a szexualitásomat illetően. Azt nem tudom a szex menne-e, nyilván függ a tranzíció szintjétől.

2020. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ok teljes erteku lanyok.

Fuggetlenul attol h a testuk valtozott e vagy sem.

2020. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Nekem ők nem teljes értékű lányok. Nem vagyok transzfób vagy ilyesmi, én nem az emberi mivoltukat kérdőjelezem meg, csupán a szexuális részét a dolognak. Szedhetsz hormonokat, csináltathatsz műtéteket, de a génjeidet, a kromoszómáidat nem tudod megváltoztatni. Szerintem azt aki transz emberekkel van nem a meleg-heteró-biszex csoportba kéne beskatulyázni, hiszen egy férfiből lett nő az se nem férfi se nem nő, ő egy transz. Egy férfinek született ember aki nőnek érzi magát, de egyik sem igazán. Aki hozzájuk vonzódik szerintem egy külön kategória.
2020. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem igen.
2020. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2020. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

Idiótának...a magam példájából kiindulva

De leginkább egy pánszexuálisnál fordul elő az ilyen

2020. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Ha egy nő nem csak a neten gyárt elméleteket a szexről az éppen aktuális politikai trendek alapján, hanem elvesztette már a szüzességét, és ténylegesen él nemi életet, akkor NEM nevezhető leszbikusnak, ha képes izgalmat érezni a péniszek látványától, vagy azzal való szeretkezéstől.

Lehet a pénisz tulajdonosán akármilyen tökéletes smink, és hosszú haj, és birtokolhatja a legsztereotípabb "cuki rózsaszín unikornis csajszi lelket",ez nem befolyásolja a szexualitást.


Aki viszont csak elméletben kepzelte el eddig a szexet egy transz nővel, az lehet leszbikus, hiszen azt hinni, hogy képes vagy vonzódni valamihez nem azt jelenti, hogy ténylegesen, hús-vér valójában is tudnál vonzódni hozzá.


"De vannak ám átműtött transznők is"

Itt megint különválik azok csoportja, akik szexeltek már, és azoké, akik nem. Egy leszbikust teljesen érthető módon izgalomba hoz a női vagina; jó érzés megujjazni, orált adni neki, stb. Egy neovagina viszont nem sokban hasonlít egy rendes vaginához. Szinte mindenki, akinek ilyenje van arról számol be, hogy úgy bűzlik, mint egy piercing lyuk, hiszen ez nem más, csak egy lyuk a testben. Nem nedvesedik, nincsenek benne izmok, ráadásul még a transz nő sem nyer semmi fizikai gyönyört a behatolástól. Sokunknak fáj is.


Szóval nem. Nem leszbikus az, aki ilyen emberekhez vonzódik. Sajnálom, ha ezt 2020ban bigottságnak számít kimondani, de letagadni viszont homofóbia.

2020. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha olyan férfival van együtt,aki nőnek képzeli magát, akkor természetesen nem, mivel egy a férfi férfi marad attól hogy női ruhát vesz fel. Sőt, ha felvarrják a péniszét, akkor is.


Ha olyan nővel van együtt aki férfinak képzeli magát akkor kis túlzással lehet, de infatilis hogy mit eszik rajta.


De mivel maga a leszbikusság is rendellenes jelenség, így kár előírni hogy abnormálison belül mi számít normálisnak.

2020. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!