Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol ismertétek meg a párotokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismertétek meg a párotokat? Hol lehet ismerkedni komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Az ismerettségi körömben tudtommal nincs hasonló beállítottságú, így elég nehéz e helyzet.
2020. okt. 22. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagyon jó mondás híve vagyok: Minden ember saját sorsa kovácsa...

Ez igaz a kapcsolatokra is, járj olyan helyekre ami téged érdekel, és ismerkedj ott.

2020. okt. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az e betű amúgy véletlen került a mondatba.
2020. okt. 22. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig elég jól néz ki így az a mondat.
2020. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát én egy kocsmában ismertem meg:)) 15 eve vagyunk egyutt.
2020. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Örülök, hogy elnyerte a tetszésedet, ezesetben direkt raktam bele:D
2020. okt. 22. 15:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyitott szemmel járkálj és megtalál - s amikor ott vagy akkor merj cselekedni is. Avagy elmész a hétvégi wow! partyra :) MOST hétvégén, nem a jövő héten mert ki tudja mikor lesz legközelebb.
2020. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Látszik rajtad, hogy a saját nemed vonz? Ha a heterok nem is, de aki ilyenek, legalább ők észreveszik? A te gaydarod jó? Én mindig ilyen kérdésekkel bombáztam magam. Aztán idővel megtanultam figyelni a jeleket, és nem csak olyan értelemben, hogy kapok-e, hanem, hogy adni is tudjak, valamint, hogy észrevegyem, a másik hova vonzódik. Extrovertált embereknek roppant egyszerű élőben, társaságban vagy buliban ismerkedni. Én introvertált vagyok, minden eddigi lányt a neten ismertem meg.
2020. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én feladtam, nem tudok kezdeményezni,ha meg olyan helyzetbe kerülök akkor megnémulok. Nyitott szemmel járok. De minek mikor én ugye nem kezdeményezek,mert nem tudok, sajnos eddig mindig megszívtam mikor azt hittem valaki "jeleket" ad,mindig kiderült,hogy heteró az illető. Én már a jeleknek sem tudok hinni az a baj :D


Netes ismerkedések is hagyjuk.


Én inkább sodródok az árral.


Egyedül bulizni nem megyek,egyedül kocsmába nem megyek. Hobbim a fotózás amit csak egyedül lehet művelni.


Kérdésedre felelve bárhol lehet ismerkedni, ha pedig nyitott,bátor vagy akkor gyerek játék. Ha nem akkor meg nehéz,mint nekem.

2020. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!