Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek van még esélyem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal (online), rengeteget beszélgettünk több héten át, de az utóbbi napokban nem találjuk a közös hangot.

Én azt érzem, hogy kezdek komolyan kötődni (tudom, már ez se egészséges), ő meg egyre ritkábban keres.

Kifújt? Pont most, mikor már vannak lennének érzések? Arra tippelek, hogy megismert valaki mást, vagy rám unt, de nem merem tőle megkérdezni, nem akarok szánalmasnak tűnni. Eddig minden olyan rózsásnak tűnt, és egyik napról a másikra egyszer csak semmi.

Elég nyomorult egy helyzet, nagyon magam alatt vagyok.

Szerintetek mit tehetek ebben a helyzetben? Hagyjam, hogy majd ő keressen? Vagy keressem én és próbáljak úgy tenni, mintha minden rendben lenne? Vagy csak szimplán felejtsem el és hagyjam a csudába? 23/l.



2020. nov. 17. 20:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezel rá, hogy mi van, mi a baj, miért nem ír stb...

Ne találgass, kérdezd meg, vagytok olyan viszonyba gondolom, ahogy írod! Ennyire egyszerű az egész!

2020. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy kísértetiesen hasonló szituban vagyok, úgyhogy maximális sorsközösséget tudok vállalni.

Engedd el, jobban jársz hosszú távon. Ha nem érdekled, márpedig ebből elég egyértelmű, hogy ez a helyzet, akkor kár erőlködni, a másik fél helyett te nem tudod beletenni magad. Ha látsz esélyt arra, hogy meg tudjátok beszélni, akkor talán érdemes megpróbálni, hátha csak valami félreértés, de sanszos, hogy ebből már nem jössz ki jól.

Jön majd más, aki figyel rád és érdekled :)

2020. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

#1 sorry, a 2-es vagyok, nem ilyen egyszerű, egyesek egy qrva nemet sem tudnak a másiknak mondani. Egyszerre elkezded érezni, hogy valami megváltozott, aztán hiába kérdezed, hogy van-e valami, válasz helyett egyszerűen elkezdenek egyre jobban ignorálni, majd egyszer csak eltűnnek az éterben (velem most konkrétan ez történt). Annak ellenére sem képesek egy rendes lezárást megejteni, hogy a másik konkrétan rákérdez. Szóval nem tudom, mi a helyzet a kérdezővel, de nem mindig ilyen könnyű :/

Szóból ért az ember, de ez a viselkedés is elég beszédes, én mindenesetre ráhagynám.

2020. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Ezt nehéz így megállapítani, de az én tapasztalataim azok, hogy az ilyen lányokat jobb hagyni, mert rossz vége lesz... viszont lehetnek kivételes esetek, szóval próbálj vele beszélni, lehet nem veled van baja, mindenkivel van néha olyan hogy senkihez nincs kedve.

Hallgass a szívedre :)

2020. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy próbát megér, de ha ez után sincs meg a közös hang talán jobb elengedni.
2020. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapig barátnőmmel csak írásban és telefonálással tudtunk beszélni. Számtalanszor megtörtént ez nálunk is az ő részéről, volt, hogy elkezdett kihűlni, volt, hogy megbántottam, de úgy gondolom azért sikerült nagy sokára belém szeretnie és kitartani velem ezt a hosszú időt, mert mindig megkérdeztem mi történt és megbeszéltük
2020. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Amúgy nem írta, hogy mostanában csak elfolaglalt vagy ilyesmi? Nekem volt, hogy tényleg annyi meló volt.

Egyszer egy lány azt vágta a fejemhez amúgy, hogy nem írok neki. Naponta egy üzenetet küldött és a legutóbbi hogy telik a napja kérdésemre reagálta ezt. 😀

Egyébként rákérdezés necces, tök helyzettől függő. Én ha átmegyünk másik platformra akkor szoktam megkérdezni, hogy na hát nem jövünk be egymásnak, de attól még barátok lehetnénk, mert amúgy marha jókat dumaltunk. Aki mondjuk nem az igazi instajat vagy facet adja meg, őket simán hanyagolom, mert úgy vélem, ha én megadom, akkor tegye meg a másik is, vagy ne akarjon online ismerkedni. De minimum ne kérje el, ha nem képes ennyire. Nekem ez tökre elveszi a kedvem. Mire fel ez a bizalmatlanság nem értem, két kattintással tiltható bárki. Kérték facemet itt nem egyszer, pasi volt, tiltottam, itt is

írogatott még hülyeséget utána, röhögtem egyet és tiltottam itt is. De legalább marha gyorsan megvolt a szűrés. 😀

Rákérdezni meg para tényleg. Ha utána könnyebb neked, akkor írd le neki. De manapság kevés az őszinte ember.

2020. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Voltak kisebb sértődések eddig is, és gondoltam ez is olyasmi, de, ahogy érzem, ez most más, teljesen ejtve érzem magam, de közben meg úgy szenvedek, már alig eszem, alig alszom, nem tudok odafigyelni a sulira sem :(
2020. nov. 17. 20:47
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi a francot akarsz olyantól, aki már ismerkedéskor megsértődik? 😀 Ha meg te sértődtél meg, akkor szintúgy nem állsz készen kapcsolatra. 😀
2020. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%
Nőknél óhatatlan a sértődés, nekünk ez lételemünk. ¯\_(ツ)_/¯
2020. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!