Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek van még esélyem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal (online), rengeteget beszélgettünk több héten át, de az utóbbi napokban nem találjuk a közös hangot.

Én azt érzem, hogy kezdek komolyan kötődni (tudom, már ez se egészséges), ő meg egyre ritkábban keres.

Kifújt? Pont most, mikor már vannak lennének érzések? Arra tippelek, hogy megismert valaki mást, vagy rám unt, de nem merem tőle megkérdezni, nem akarok szánalmasnak tűnni. Eddig minden olyan rózsásnak tűnt, és egyik napról a másikra egyszer csak semmi.

Elég nyomorult egy helyzet, nagyon magam alatt vagyok.

Szerintetek mit tehetek ebben a helyzetben? Hagyjam, hogy majd ő keressen? Vagy keressem én és próbáljak úgy tenni, mintha minden rendben lenne? Vagy csak szimplán felejtsem el és hagyjam a csudába? 23/l.



2020. nov. 17. 20:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
No de már ismerkedéskor kell kezdeni a drámázást? 😀 Miért nem lehet elfogadni a másikat meg megbecsülni? 😀 Olyankor még aztán tényleg nincsen joga az embernek számon kérni a másikon bármit is. Ítélkezni meg alapban nincs, mégis a legtöbb ember azt teszi állandóan. 😂👌🏻
2020. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem volt olyan csaj, akinek a drámázás volt a lételeme, mintha csak azért élt volna :D Kétnaponta besértődött valami baromságon, csak hogy az ember engesztelje egy hétig, aztán jött két nap normál, aztán megint minden előlről. Rohadt fárasztó emberek vannak, és mindeközben, ha normálisak, akkor meg olyan könnyen az ujjuk köré csavarnak, hogy észre sem veszed...

Tele van a net betegekkel, meg kell tanulni gyorsan felismerni meg elengedni őket, sztannyi.

2020. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ilyen mérgező kapcsolatban nekem is volt részem. Egyszer tinderen egy csaj mesélte, hogy szereti a drámázást, és egyik exével pl. azért is mentek szét, mert nagyon nyugis volt. Közöltem, hogy akkor nem én vagyok az embere, és nem írtam többet neki. 😂 Amúgy csak azt nem vágom, hogy dráma meg izgalom párkapcsolaton kívül is mehet, mégis az a trend, hogy abban keresik. 😀 De nekem van elég izgalom az életemben, kapcsolatban nyugalom, amire vágyom.
2020. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én nem bánom, ha a másik megsértődik valamiért, ha utána hajlandó megbeszélni, van, hogy félremennek a dolgok. De ha utána napokig csak a nyűg megy, és nem képes semmilyen apró sérelmen túllépni, az az abszolút boner killer, konkrétan kiábrándító.
2020. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Na amúgy beszélni róla sem sokan képesek, nemhogy értelmes, felnőtt módjára kezelni. 😀
2020. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Már az "értelmes" és a "felnőtt" is egy ritka szóösszetétel csekélyke tapasztalatom szerint :D
2020. nov. 17. 22:05
 17/24 A kérdező kommentje:
#7 írta, hogy több lesz a dolga mostanában, de ennyire, hogy utána szinte teljes napokra eltűnjön?
2020. nov. 17. 22:09
 18/24 anonim ***** válasza:
Néha előfordul olyan, nekem tényleg volt pl. de itt tényleg sok dologtól függ, nem látok bele. Persze volt olyan, aki ezt mondta, közben meg tökre mással beszélgetett már. Nehéz lett volna azt is közölni. 😀
2020. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én pl lelki okok miatt szoktam eltűnni igaz a barátok elől,mert sajnos nincs senki olyan aki több lenne,de lehet neki is ilyene van,hogy olyankor magába fordul. Ez kamu ez az annyi dolog,legalább 1szer visszaírna 1 nap,meg amúgy meg is tudja nézni a telefonját,azért azt nem hinné el senki,hogy rá se néz. Szerintem is ráunt az egészre vagy inkább van valaki más aki felkeltette az érdeklődését:/

Azért sajnálom,még így ismeretlenként is,mert kezdtél kötődni,és ez tudja a legnagyobb csalódottságot okozni az ,,azt hittem hogy" aztán mégse,aztán majd már egy emberben sem bízol vagy mersz kötődni. Tényleg sok elcseszett van,meg nem hogy örülne valaki érdeklődik ennyire iránta,mert itt mindenki tudja mennyire nem egyszerű ez a dolog,erre bye-t se int.

2020. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom, hogy már rég mással beszél :(((((
2020. nov. 17. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!