Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek van még esélyem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal (online), rengeteget beszélgettünk több héten át, de az utóbbi napokban nem találjuk a közös hangot.

Én azt érzem, hogy kezdek komolyan kötődni (tudom, már ez se egészséges), ő meg egyre ritkábban keres.

Kifújt? Pont most, mikor már vannak lennének érzések? Arra tippelek, hogy megismert valaki mást, vagy rám unt, de nem merem tőle megkérdezni, nem akarok szánalmasnak tűnni. Eddig minden olyan rózsásnak tűnt, és egyik napról a másikra egyszer csak semmi.

Elég nyomorult egy helyzet, nagyon magam alatt vagyok.

Szerintetek mit tehetek ebben a helyzetben? Hagyjam, hogy majd ő keressen? Vagy keressem én és próbáljak úgy tenni, mintha minden rendben lenne? Vagy csak szimplán felejtsem el és hagyjam a csudába? 23/l.



2020. nov. 17. 20:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem kár érte, tudom könnyű ezt mondani, de jobb ha az elején kiderül, minthogy mikor már teljesen bele éled magad és akkor közli, hogy bocs de van más :/
2020. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Legalább közölte volna.
2020. nov. 18. 11:15
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, nem akar többet, bár nem kérdeztem rá, de elég egyértelmű lett, mivel elkezdett valakivel találkozgatni.
2020. nov. 28. 09:49
 24/24 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Pacsi :D
2020. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!