Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nőként hogyan lehetnék vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan lehetnék vonzó leszbikus nők szemében?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék, én is leszbikus vagyok, csak azt érzem nem nagyon vesznek észre a nők általában.

2020. dec. 3. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzás, de az utcàn nem forduloj senki után, minden akkor derül ki nálam ha szót váltottunk és ha èrdekesnek találom, akkor megváltozik bennem valami (:
2020. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Hat en meg fiatal vagyok, nalam ez teljesen kiszamithatatlan csak valami nagyon meg fog es onnantol kesz. Van mikor a szeme. Ha nagyon szep, de a teljesen "atlagos" is megtud fogni. Kulsoleg ezek.
2020. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

hát, ha rám mosolyogsz a metrón, akkor elkérem a számod :)

27/l

2020. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%

13-as, akkor most szerencsére mindenki biztonságban van, tekintve, hogy a maszk miatt feltételezhetően nem sok mosollyal találkozol a metrón:D

Arról nem beszélve, hogy sok oka lehet annak, ha valakire rámosolygunk.... remélem nem kéred el az összes ilyen ember számát:D

2020. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

szívesen megnézlke és mondok véleményt pussz (L)

26LL

2020. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!