Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus, biszex lányok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, biszex lányok! Ti Billie Eilish-t vonzó nőnek tartjátok külső és személyiség alapján?

Figyelt kérdés
2020. dec. 11. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2020. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2020. dec. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ismerném, meg tudnám mondani... De amúgy tök fiatal, egyébként szép arca van, de hát a vonzalom az jóval több ennél.
2020. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Cseppet sem.
2020. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Látom nálatok a külső elég sokat jelent egy nő megítélésénél....
2020. dec. 11. 14:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl fiatal hozzám de szerintem szép lány
2020. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Azt kérdezted vonzónak tartjuk-e. Mi válaszoltunk, nem kell ezért felháborodni. Kezdjük ott hogy mi alapján ítéljünk, nos van a külseje, fiatal pl hozzám. A belső személyiségét pedig nem ismerem, ahogy meg viselkedik a nyílvánosság előtt az meg lehet megjátszás is, ergó hogyan tarthatnék valakit vonzónak ha látok róla pár képet, meg a nyílvánosság előtt szerepel?

Tehát ha valaki azt mondja, hogy nem akkor sem kell lehurrogni, szíve joga mindenkinek a véleménye.

2020. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező,honnan veszed? Nekem a belsője ugyanúgy taszító.

Másrészt a vonzódásról volt szó,ott pedig szerepet játszik a külső is.

2020. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Senki nem ismeri személyesen, a belsőjéről így nehéz véleményt mondani.

Szerintem szép alapból, de nem kifejezetten az esetem, meg a zöld hajat mondjuk nem értem, de ha neki ez tetszik akkor ok. A zenéit szeretem nagyon, azt nem tudom milyen ember és még annyi hogy 4 év köztünk a korkülönbség az en javamra, ami nekem sok.

2020. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a megjelenese túl extrém, neha tetszik az extrem de ez nekem valahogy olyan kombó ami nem jon be illetve túl nagy a melle és vékonyak a labai :D ugyhogy külsőre nekem nem, belsore meg nem tudom megitelmi mert nem ismerem
2020. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!