Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak olyan leszbikus lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan leszbikus lányok, akik kicsit fèrfiasan viselkednek - öltözködnek?

Figyelt kérdés
Tehát egy adott párkapcsolatban a "fèrfi" szerepét töltik be. Nagyon új számomra ez a dolog, főleg az èrzèseimmel megbírkózni, ismeretlen az egèsz. Viszont őket írtó vonzónak találom. Van aki tudna velem erről beszèlgetni?

2020. dec. 14. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Van sok olyan. És általában ezek felcsatolható dildóval szoktak szexelni
2020. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Vannak
2020. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Én fiús vagyok de nem szeretek pasi szerepben lenni. Én az erős nőket találom vonzónak, szóval egyenlőek vagyunk a kapcsolatban azt preferálom, az ágyban is.

Egyébként valóban sok ilyen van és ők szeretnek pasiként lenni nővel.

2020. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3/3, igen ezèrt is raktam idèzőjelbe a fèrfi szót. Mert hát ugye egy eleve nőkről van szó, csak ahogy te is írtad van olyan aki fèrfikènt szeret lenni. Sajnos èn nem vettem èszre, hogy sok lenne. Valószínű csak az èn környezetemben.
2020. dec. 14. 16:17
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Pedig van elég. 😀 Én is mindenféle férfi munkát is megcsinálok pl. de a hetero édesanyám is, utálom ha ezek miatt pasiznak, nettó tiszteletlenség vele szemben. 😀
2020. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Persze, külsőre-belsőre elég sokféle leszbikus van
2020. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Igen vannak "bull" avagy "butch" típusú nők. Téves viszont az a sztereotípia hogy fiú-lány szerep van egy leszbikus kapcsolatban, mert a 90-95%-ában ilyen nincs, két nő szerelme ennél sokkal összetettebb.

#1-es a városi legendágban használnak strapont a leszbikusok. A legtöbbet amúgy biszex pasi - domináns nő szeánszokhoz veszik.

2020. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Én lányos kinezetem van de az érdeklődésem meg neha a viselkedesem lehet "ferfiasabb" de en sem szeretem ezt használni magamra, sőt. Ezt értsd ugy h pl szívesen szerelek meg dolgokat a ház körül vagy nyirok füvet es a szakmam is talán kicsit "fiusabb", műszaki területen vagyok de kinézetre nagyon nőies vagyok és nem beszélek trágárul sem, és a nőies nők jönnék be, en am nem szeretem beosztani az ilyen szerepeket
2020. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Én sem vagyok az a nagyon nőies típus, főleg öltözködésben, de ettől még nem vagyok "férfi" a kapcsolatban. Engem is az erős nők vonzanak, nem feltétlenül a férfiasak, de a szerepe se legyen férfias, meg semmi, én nővel szeretek lenni :)
2020. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, akit megsèrtettem a "fèrfi szerep" kijelentès miatt. Ezt csak hasonlatkèppen próbáltam használni, hogy el tudjam magyarázni. :) De igaz, nem volt jó ötlet.
2020. dec. 14. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!