Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vajon mennyi idő még hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lunora kérdése:

Vajon mennyi idő még hogy a leszbikusság, illetve a különböző szexualitás elfogadott legyen a világunkban?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Reálisan tekintve soha, tolerálni lehet fogják egyre jobban, de természetesnek sosem veszik alapvetően.
2021. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Mindenki által elfogadott biztosan nem lesz, mindig lesznek röghöz kötött emberek

Szerintem nagyjából 50 év még, mire a legtöbb ember már nem fogja máshogy kezelni őket

2021. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem generációváltás után.
2021. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

Áh! 🤔

Még 1-2... 🤔

1000, 2000 év, vagy 65milió év...

2021. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom mit akarsz még. Szabadon gyakorolhatod a szexualitásod. Ha nem vagy elégedett, nézd meg mi megy az iszlám államokban...
2021. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Mire elfigadnak addigra csak nők lesznek :D van egy gyik fajta amiből csak nőstény egyed létezik hím nem es az emberiség is erre tart, tudományos tény... Na de kerdesedre valaszoljak szerintem soha nyilván mindig lesznek akiknek nem fog tetszeni, ahogy azt sme tudjuk eltörölni h valaki ne utálja a feketeket, romákat vagy zsidókat vagy akarmelyik masik embert aki eltér tőlünk, ilyen az emberi termeszet szerintem # ami még az en meglátásom a keresztény vallás miota befurakodott az eletunkbe tobb ezer éve azota még jobban benne van ez az emberekbe persze mas vallast is felhozhatok, de azok az orszagok ahol joval később lett ilyen vallás pl norvégia meg skandináv orszagok elfogadobbak de nyilvan ott is vannak akik nem ahogy mindenhol. Figyelb en azt javaslom h ne törődj másokkal, hogy mit mondanak. Tudom ezt am könnyű mondani mert en sem vagyok am közömbös ha elottem szidnak meleget, leszbikus vagy romát, feketét es lelkemre veszem ami nem jo, de törekedni kell kizarni a negativ dolgokat. :)
2021. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

Jol va utolso, eleg lesz


Amig ki nem hal a foldhozragadt generacio, addig biztosan nem. Javul ez evrol evre, a majdani gyerekek mar biztosan nyitottabbak lesznek, nezd meg a mostaniakat, neten nevelkednek, fix h bennuk nem lesz fobia

2021. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Én Ausztriában élek, itt a legtöbb ember jobban lehurrogja azokat akik homofób megjegyzéseket tesznek, mint akik valóban melegek.

Olyan soha nem lesz, hogy mindenhol mindenki elfogadja, de szerintem évről évre egyre elfogadottabbá fog válni.

Azért amikor magyar cikket vagy bármilyen tartalmat olvasok, mindig meglepődök hogy milyen visszamaradott emberek írnak a komment szekcióba.

2021. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Remélem soha nem fog annyira megrendülni a magyar norma hogy ne tekintsèk devianciának a homoszexualitást.
2021. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem Magyarországon is egyre kevesebben gondolkodnak így mint te, hál istennek. ;)
2021. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!