Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nálatok mennyire volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mennyire volt elfogadott a coming out?

Figyelt kérdés
Én régóta tudom magamról, hogy leszbikus vagyok és nagyon vonz a női nem. Mostanában kezdtem igazán ismerkedni egy szimpatikus lánnyal. Viszont itthon próbáltam a családnak adni ilyen "hint"-eket magyar szót hirtelen nem tudok rá :D..de nem hiszem, hogy felfognák. Amúgy eléggé abban a tudatban vannak főleg a nagyim, hogy a leszbikusság betegség de sokszor próbáltam meggyőzni, hogy nem az amúgy szerintem nem lennének itthon ezért úgymond kitagadó módban. Anyámnak meg szerintem mindegy végülis, párszor kérdezte mikor lesz unoka, amire mindig mondom "soha" :D...KEreszanyám is párszor kérdezte leszbikus vagy? Akkor sosem mondtam egyértelmű választ, inkább kérdezgettem, hogy miért baj az vagy és ha az lennék akkor? Amúgy ő se lenne szerintem kitagadó de ő is abban van, hogy ez betegség...:(. Én vagyok talán ilyen újszázadi aki nem gondolja ezt meg nem akar házasságot, gyereket stb...Sokszor meglepődnek mikor mondom nem akarok gyereket meg ilyen, főleg a nagyim..Nálatok is ilyen a család? Amúgy nem félek attól, hogy kitagadnak vagy leordítják a fejem csak attól inkább, hogy nem fogják igazán érteni ezt a fajta kapcsolatot. Hogy lenne érdemes majd igazán közölni, hogy én márpedig leszbikus vagyok finoman? Eddig egy barátom tudja aki a legjobb barátnőm. Ő neki nem volt meglepetés, sőt segített találni ismerkedő társat :D..Nálatok milyen volt a coming out vagy milyennek tervezitek ha még nem volt? 22L

2021. febr. 8. 02:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azóta elmondtad a szüleidnek, kérdező? Ha igen, hogy alakultak a dolgok?
2022. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!