Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha nagyon kevés a szex, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon kevés a szex, akkor sz a vonzalom hiányát jelenti?

Figyelt kérdés

A barátnőm leszbikus, én biszexuális vagyok.

Szerinte undorító, ha valaki szült vagy férfival szexel élvezetből, tehát emiatt néha mintha lenézne. Mintha zavarná, hogy van gyermekem.

A szex elég kevés, néha 1-3 napig állandóan van kedve, aztán pedig hetekig max mondogatja, de van rá kifogás, hogy miért ne szexeljünk. Elalszik, beteg, nem érzi jól magát...

Ez a vonzalom hiányát jelzi? Undorodik tőlem?


2021. febr. 10. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy tényleg alacsonyabb a libidója.


A bifóbiájáról meg beszéljetek, ha tényleg viszolyog tőled, akkor lehet jobb ha tovább állsz.

2021. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a kommunikáció vele... Nem egyszerű. Nem lehet vele komoly dolgokról beszélni, mert szerinte anyaként nem vagyok objektív, plusz olyan csökönyös, mint egy öszvér. Próbáltam beszélgetni vele is, de mindig azt mondja, hogy nála vannak ilyen passzív időszakok
2021. febr. 10. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Amikor kielégül felszínre kerül a fóbiàja.

Keress olyat aki elfogad olyannak amilyen vagy.

2021. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem valami traumája lehet férfival kapcsolatban, amiről nem beszél, nyilván nem feltétlen csak szexuális traumára gondolok, hanem akár egy rossz apára. Lehet ezért undorodik attól, hogy neked volt ilyen kapcsolatod, de nyilván ezt át kell beszélni, vagy ha nem oldódik, akkor továbbállni, mert egy kapcsolatban semmiképp sem jó, ha nem elégítik ki a szexuális igényeid, és azt érzed, hogy lenéznek. Gyerekedhez jól viszonyul legalább?
2021. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos. A gyerekem is lány. Rivalizál vele, néha úgy érzem. Egyébként is a szakításon gondolkozom, de foglalkoztat az is, hogy miért ilyen kevés a szex.
2021. febr. 11. 05:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek tényleg ilyen a libidója.


De ezek alapján lehet tényleg nem ez a lány a legjobb környezet a kislányodnak vagy neked.

Vannak normálisabb csajok/pasik, keress.

2021. febr. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megismerkedéskor tudta vagy hamar kiderült,hogy van gyereked és biszex vagy. Akkor minek akart tovább ismerkedni veled?


Számomra ezek fura dolgok. Lehet érte őt valami trauma,de ha már egy ideje kapcsolatban vagytok miért nem osztja meg veled?


Én nem vagyok egy gyerek fan,nem is akarok. De ha olyan nővel hoz össze a sors vagy pasival(én is biszex vagyok) akinek van gyereke, természetesen elfogadom és szeretni fogom.Mert a páromhoz tartozik.


Meg én azt sem bírom ha egy pár nem tudja megbeszélni a bajait.

Problémák azért vannak,hogy megoldjuk őket. Nyilván ha már sokadjára sem megy hagyni kell.



Nem kívánja annyira a szexet,előfordulhat ilyen.


De akár lehetett volna próbálkozni,hogy feldobjátok. Szexi fehérnemű,több előjáték vagy bármi ami kicsit izgalmassá teszi. Ha lenne párom és megjelenne szexi fehérneműben vagy magassarkúban,még a fej fájásom is elmúlna :D

2021. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!