Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Mit éreztek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Mit éreztek, ha megláttok egy férfi nemi szervet?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 14:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%

Transz emberek is léteznek, szóval nem minden nőnek van puncija, és nem minden férfinek van farka.


Ilyen ovis szintre lebutítani a szexualitást szerintem nem kéne, ettől jóval komplexebb. Legalábbis szerintem.

2021. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ milyen helyzetben ér a látvány. Ha egy haveromat látom véletlenül valamiért, akkor semmi, teljesen hidegen hagy. De ha egy random hajléktalan előveszia buszmegállóban, mert odavizel, akkor elfog az undor és hányni tudnék. (Például.)
2021. márc. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

11. Te ne használj olyan szavakat amiknek nem ismered a jeletését!

A hermofroditákra gondolsz,de nekik is vannak nemiszerveik csak nem teljesek.


Semmit,hidegen hagy.

2021. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem, én a transz emberekről beszéltem.


Interszex is lehet valaki, de ez is sokfélén nézheg ám ki.

2021. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%
Engem elfog az undor.... Ijesztően ronda egy szerv... és valóban hülyén néz ki hogy onnan kiáll valami :D
2021. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez abszolúte kontextus függő.

Ha nem önszántadól kerülsz ilyen helyzetbe, az nyilván érzelmileg is kellemetlen, ijesztő, undorító.

Tök mindegy kinek a mije, randomok ne mutogassanak nekem, mert valszeg nem lesz guszta.


A pl egészségügyben, idősgondozásban dolgozók, vagy mondjuk a fennt írt piercingesek, stb meg szakmai távolságtartással tekintenek rá, meló van, a problémát meg kell oldani, és nem az van fejben, hogy "ez a Balázs pötse" hanem, hogy ilyen és ilyen probléma állhat fenn, kenet vétel, labor, aztán mit írjunk fel neki, kérem a következőt.


Ez a szakmai távolságtartás nyilván nem mindenkinek megy, de orvosi szempkntból full irreleváns, hogy szexuálisan megmozgat-e, mert nem azért van ott.

2021. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!