Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem lehet lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tinderen sok lánnyal matcheltem már, tehát (gondolom én) tetszem nekik, de szinte soha nem írnak rám, ha meg én írok, alig válaszolnak, vagy egyáltalán nem. (Tegyük félre a match gyűjtőket, mert azokat igyekszm kiszűrni több kevesebb sikerrel.) Egyéb biszex/leszbikus ismerkedsére létrehozott platformokon is szoktam kezdeményezni, de ott is ugyanez a helyzet. Értelmesnek gondolom magam, nem rontok ajtóstól a házba, ki van írva mindenhova, hogy nem keresek komoly kapcsolatot, ennek tudatában húznak jobbra, tudok helyesen írni, nem küldök meztelen képet, nem akarok hármasozni, mégsem kapok soha értelmes választ. Ez miért van?

2021. márc. 10. 15:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, fogsz találni valakit 🙂
2021. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az a tippem, hogy ilyen szia mizu kaliberű üzeneteket írtál, és ahogy valószínű te sem szeretsz ezekre válaszolni, úgy ők sem, főleg, hogy napjában mindenki kap 4-5 ilyet. Szerintem, ha a profilukra reagálsz, és nem botrányosan erőltetett viccekkel próbálkozol (pl olvastam már olyan nyitást, h nehéz h az első levél vicces és kreatív legyen, de ez az, mert ez tartalmazza, hogy vicces és kreatív, egyrészt nem volt frappáns, másrészt biztos vagyok benne, hogy minden lányt ezzel az üzenettel büntetett), akkor elég jó arányban reagálnak.
2021. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Soha senkinek nem írtam még, hogy szia mizu és erőltetett viccekkel sem próbálkotztam, mindig a profiljukra próbáltam reflektálni :D Engem szokott büntetni azzal az a kevés, aki hajlandó írni.
2021. márc. 10. 16:24
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem úgy tűnsz, mint aki szia-mizuval indítana, nem tudom, a #2 honnan szűrte ezt le.

Ha én magamból indulok ki, engem elriasztana, hogy nem keresel komoly kapcsolatot, mondjuk akkor meg nem húználak jobbra... Jellemzően azt vettem észre, hogy a nők egy része elvárja, hogy az ember szórakoztassa őket, és nem akarnak túl sokat beletenni egy beszélgetésbe. Ez egy idő után nyilván a másik fél kedvét is elveszi, az enyémet mindenképp elvenné.

A másik, hogy már lehet, hogy beszélget valakivel, de még fent van az oldalon valamiért, és addig nem Te vagy az első számú prioritás, míg nem derül ki, hogy az adott illetővel merre haladnak.

Egyedülálló vagy? Azt nem említetted, hogy ott mi a helyzet, de elég sokan keresnek úgy nőt alkalmira, hogy közben egy férfival vannak kapcsolatban, ez sok leszbikusnak elég erős red flag.


Írod, hogy nem rontasz ajtóstul a házba - komolyan sok nőnek ez is probléma... Rögtön akarnak, de cserébe mindent.


Ráadásul újabban szerintem még annak is elment a kedve az ismerkedéstől, aki korábban nagykanállal habzsolta, elég durva ez az apátia, akárhova néz az ember, nem mindenkinek szárnyal az életkedve, akár ez is lehet a háttérben.


De nyilván mindenki más és más, hát a fene tudja, mi van ezek mögött, millió eset lehet.

2021. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban vagyok, de ez is ki van írva, és akik jobbra húznak ezt nyilván látják. Nem alkalmit keresek, hanem olyan barátságot, amiből lehet akár több is, de semmiképp nem egyéjszakásat.
2021. márc. 10. 17:09
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Tindert azonnal felejtsd el!

Az egy kalap szrt nem ér.

Ha ismerkedni akarsz, inkább lmbtq csoportokat keress facebookon, vagy instagramon, bár utóbbi helyen sok a magukat "lánynak" valló pasas.

Egy próbát azért megér.


L

2021. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig 24matchem lett, abból kb 10írt vissza az első kérdésre,

hosszabb beszélgetés meg 1-ből lett és végül az is offolt. 0randi több ezer huzogatás után, egy vicc a Tinder.

Más oldalakon se könnyű, de azért ennél jobb számok jönnek ki.

2021. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele, egyszerűen nem értem mi van az emberekkel🥺

19/L

2021. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

De azt nem írtad hogy hány éves vagy stb...

Mert akkor gondolhatnánk azt is hogy pasiként próbálkozol be biszexuális és leszbikus lányoknál.


L

2021. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
29, nem vagyok pasi, mindegyik oldalon van kint rólam kép, amin látszik, hogy nem kamu. Ennél többet már tényleg nem tudok tenni :D
2021. márc. 10. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!