Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Családtagok hogy viszonyulnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családtagok hogy viszonyulnak ahhoz,hogy egy lánnyal vagytok együtt? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés

1 éve van barátnőm, és ugyan elfogadták mindkettőnk családjában a másságunkat(magyarán nem tagadtak ki minket) mégis úgy érzem inkább nem akarnak tudomást venni arról,hogy mi egy párt alkotunk.

Inkább az ő családja felől érzem ezt, ha valamilyen esemény van, például egy ebéd, akkor én nem vagyok meghívva, úgy hogy a család más tagjának a párja jelen van.


Vagy inkább szokjak hozzá, hogy sosem fognak úgy viszonyulni hozzánk, mint a heteró párokhoz, és mindig csak rejtőzködve élünk?


Tudom nem nagy dolog, és örülnöm kellene hogy így is "elfogadnak" minket, de valahol mégis zavar.


Esetleg valaki járt már hasonló cipőben?



2021. márc. 20. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Hat ilyen a massag. Bele kell torodni hogy ez van es elni vele. A karácsonyi fotokon se hiszem hogy nagyon egyutt lennetek...
2021. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
bár én heteró vagyok, de erre azt tudnám mondani, hogy fogadd el, hogy titeket nem fognak sosem úgy kezelni, mint egy rendes heteró párt, nem bántásból írtam, félre ne értsél
2021. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

2# “Mint egy rendes hetero párt”

Ettől már csak az “jobb” h mint egy “normális” párt.. leszbikus vagyok és ez elég sértő ,hogyha nekem nőnemű a párom akkor mi “rendetlenek” vagyunk. Ahh mindegy..

De a kérdésre a válaszom az lenne ,hogy pl nekem emiatt ment tönkre egy párkapcsolatom mert a párom családja semmilyen eseményre nem hívott meg és barátnőm se nagyon erőltette. Én meg az ellentéte voltam ,nem tudtam volna nélküle elmenni egy családi eseményre amit természetesen az én családom csinált. Én nem hagytam ki ilyenekből és ez egy idő után nagyon frusztráló és lekezelő volt. Sajnos sokat veszekedtünk ezen és ráment a kapcsolatunk is szóval ha ő nem hajlandó kiállni melletted akkor sajnos valószínű ,hogy idővel lesznek problémák ebből.

2021. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egész jó a helyzetetek. Türelem, javulhat ez, ha látják a kitartást, és a személyiségeddel sincs baj.
2021. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk szerencsénk van, mindkettőnk családja elfogadó, most mondjuk nem, de normális időkben meg vagyunk hívva mindkettőnk családjához, karácsonyra, ünnepekre.


Mi 5 éve vagyunk együtt, 3 éve együtt is élünk.

2021. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha elfogadtak titeket akkor már szerintem az nagy eredmény Magyarországon. Az meg hogy nem hívnak meg családi eseményekre, lehet hogy nem is olyan rossz. Én hetero vagyok de teljesen rosszul vagyok mindenféle családi hülyeségtől, az összejövetelektől is, meg a folytonos veszekedéstől is szóval jobb ebből kimaradni. Szerintem ne agyalj rajta annyit.

3as: lehet hogy sértő de azt fogadd el hogy amit az elsöprő többség normálisnak tart, az a normális, minden más pedig a normálistól eltérő. Semmi bajom nincs a melegekkel, de a társadalom max 10%át ha kiteszitek ráadásul a természetben kialakult dolgokkal pl szaporodás is ellentétes. Nem akarok vitát nyitni de szerintem jelenleg még Magyarországon nem áll olyan szinten a társadalom hogy 100%ig egyenlőkent kezeljenek

2021. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerintem nagy szerencsénk van a családi háttérrel. Mondjuk nálunk az én családom is hamarabb ismerte meg a párom minthogy egyáltalán összejöttünk volna és fordítva is így volt. Párom csak az anyukájával tartja a kapcsolatot, ő egy tünemény, saját lányaként kezelt előtte is és most is. Az én családom is családtagként kezeli a páromat, teljesen evidens, hogy ahova én megyek oda ő is jön, de nekik azért kellett idő, hogy "megszokják" a helyzetet. Ezzel kapcsolatban szerintem a párodnak kellene beszélnie a családjával, hogy téged miért nem hívnak meg. Ha komoly a dolog szerintem egy idő után úgy is "kialakul" a kapcsolat, ha amúgy a család összetartó. Szerintem nem kell elengedni ezt, lehet hogy egy kicsit több időre van szükségük, vagy más dolog állhat a háttérben, de azt meg a párod tudja kideríteni.
2021. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!