Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy hívják azt, ha szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívják azt, ha szerelmes vagyok valakibe akiről tudom, hogy soha nem fog viszont szeretni de képtelen vagyok "eltemetni" az érzéseimet iránta?

Figyelt kérdés

Középiskolás koromban éreztem először "szerelmet" és akkor még kicsit furcsáltam, hogy pont egy lány osztálytársamba szerettem bele szinte első látásra lány létemre de komolyan szinte évnyitón éreztem ilyet először. Akkor magamba folytottam, mindig felfigyeltem rá, minden alkalommal próbáltam neki segíteni, beszélgetni vele.

Viszont kis idő múlva kiderült sajnos, hogy lett pasija akivel sokat talizott a suliban így kicsit féltékeny voltam rá, mikor mellettem beszélgettek mérgesen néztem magamban a fiúra. Utána is örültem ha még beszélt velem, szünetben rendbe tette a körmeimet, mert eléggé bevolt gyulladva így ezt is nagyra értékeltem de ez mind csak magamban volt mint első szerelem talán így a lány semmit nem sejtett belőle.

Na ennek a dolognak vége volt, mert vége lett a sulinak, mindenki máshova ment de még mai napig szeretem ha ír nekem vagy én írok neki valamiket pedig tudom, hogy semmi nem volt köztünk csak nekem ez volt talán az első szerelmem.

Aztán pár éve rá mikor újra suliba jártam, felnőtt lettem már szintén éreztem egy nő iránt valamit első látásra, viszont itt az volt a baj, hogy az egyik tanárom volt és csak pár évvel volt idősebb nálam.

Ennek tudtam, hogy semmi eredménye nem lesz, így gyorsan próbáltam fekete ködöt látni pink helyett. De nem tehettem róla, de olyan szép és kedves volt és főleg a haja tetszett meg ahogy viszonyul a dolgokhoz. Viszont mai napig gondolok rá is, de itt nem volt szerencsére nagy fájdalom mint az előző lánynál, meg nem akartam neki se gondot okozni.

Ez a két szerelem ért engem igazából az életemben. Innen jöttem rá, hogy biztos a lányok iránt érzek valamit, mert fiúkba sosem voltam szerelmes, nem érdekelt senki szinte, de lányoknál már tapasztaltam szerelmet ha ezt annak lehet mondani.

Szerintetek ezek alapján is leszbikus vagyok?

Rám fog találni még a szerelem ahol kölcsönös lesz a dolog?

(Bocsi ha hosszú, olyan írjon aki elolvasta) :)



2021. ápr. 2. 21:13
 1/3 anonim válasza:
100%

Szerintem ez a plátói szerelem, de rá is tudsz keresni.

Szerintem egyértelmű, hogy leszbi vagy. De tök jó próbáld ki magad ne félj. Biztos, hogy leszel még szerelmes, csak próbáld elengedni a múltat. Tudom rohadt nehéz..

2021. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cpt_Obviously ***** válasza:
33%
Pechnek
2021. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon régen én is így jártam, azt tanultam meg ebből, hogy előbb megpróbálom felmérni van esélyem aztán engedem el az érzéseim. Tudom nehéz az érzelmeknek parancsolni, de ennyit meg kell próbálni különben sokszor szenvedteted magad ez miatt.
2021. ápr. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!