Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok között nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok között nagyon sok szép nő van, kár hogy nem lehet közéjük bújni egy férfinak. Vannak kivételes esetek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 21:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond veled hogy nem bírod felfogni hogy a leszbikus nők azért leszbikusak mert a NŐKHÖZ vonzódnak. K*rvára nem érdekli őket hogy te mennyire kívánod őket, mennyire kielégítenéd őket mert nem vonzódnak a férfiakhoz. Szerintem nem olyan bonyolult megérteni.

A másik gond hogy alapvető dolgokkal nem vagy tisztában hogy működik egy női test. A leszbikus nők tisztában vannak azzal hogy a nőknek folyásuk van, ez van... Nem tudunk vele mit csinálni, természetes dolog.

2021. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
100%

“48-as: Te mindig azt az információt keresed, amivel a férfiakat támadhatod”


Áruld már el melyik mondatommal támadtam a férfiakat?

Semmi bajom velük, amíg fel bírják fogni hogy maximum barátként tekintek rájuk, szexuálisan hidegen hagynak.

2021. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 A kérdező kommentje:
51: Hát nem hinném, hogy csak nyalásra ellehetetlenített módon és büdösen működhet egy női test. Legalábbis bízni tudok benne, hogy egy napon megtapasztalhatom ennek az ellenkezőjét. A sok boszorkányszindrómás rossz kívánságot megalapozó szövegeitek ellenére, remélem egyszer nekem is szerencsém lesz. Aztán ahogy szokás mondani, ember tervez,isten végez.
2021. ápr. 16. 14:47
 54/76 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam hogy büdösen működik egy női test, hanem azt hogy önmagaban a folyás egy normális dolog.

Ha te eddig olyan nőkkel találkoztál akik büdösek voltak és igénytelenek, akkor az a te szegénységi bizonyítványod is hogy lefeküdtél velük.

A női és férfi nemiszervnek is Ugyanúgy van szaga. Ha valakinek fürdés után is erős szaga van akkor ott gond van.

2021. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz tenni, megerőszakolsz egy leszbikust? Máshogy nem fog összefeküdni veled olyan nő aki a nőhöz vonzódik. Te se adnád be a derekad egy meleg pasinak, minket is ugyanígy hidegen hagynak a férfiak, szomorú hogy ezt magyarázni kell.

Inkább olvasgass kicsit a női test anatómiájáról, mert halvány lövésed sincs róla.

2021. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
100%

, Ha egy leszbikus ilyen, akkor nem sok köze van a nőiességhez.:) "


Heee, pedig deee. Nincs kedvem részletekbe menni, de külsőre elég nőies vagyok. Belsőre, gondolom... 🤷‍♀️ De igazából mit is jelent belsőre nőiesnek lenni? Mitől lesz egy nőnek nőies személyisége? Te se tudod megmondani, ugyi?


Meg érted. Miért csak a férfiak privilégiuma a fingást fingásnak hívni és poénkodni vele? Meg én miért nem szólhatok vissza valami vicceset vagy viccesnek szántat?


Meg érted... Örülj neki, hogy csak ennyit kaptál. Mert bőven kimerítetted a zaklatás fogalmát.


A másik meg az, hogy ilyent írni egy idegennek, hogy "az orromat a SEGGEDBE dugnám". Vagy inkább ahhoz... Hát örülj neki, hogy csak arcbafingást kapnál. :D

2021. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 A kérdező kommentje:
:)
2021. ápr. 16. 15:40
 58/76 A kérdező kommentje:
Ez akkor sem nőies. Nem abból kell kiindulni, amit a férfiak mondanak, hanem abból, hogy te EGY nő vagy. És ez nem nőies.
2021. ápr. 16. 15:58
 59/76 anonim ***** válasza:
100%

Remélem sose találkozom élőben a kerdezővel

Nagyon ijesztő :(

2021. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
100%
Durva hogy ilyenek szabadlábon vannak.
2021. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!