Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok között nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok között nagyon sok szép nő van, kár hogy nem lehet közéjük bújni egy férfinak. Vannak kivételes esetek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 21:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
100%
#40 Igen, én is ettől tartottam, hogy erre érti. :D
2021. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 A kérdező kommentje:

A leszbikusok tiszták a rendeltetésükből adódóan, ami egymás irányába a nyalakodás.(nem csak az de maradjunk annyiban , hogy főleg az)

Nem nyöszötölnék egymást ott olyan sokáig, ha nem esne jól, vagyis megfordítva a dolgot, velük ilyen téren aligha lehet ott probléma.

Nekem az is elég, hogyha egyszer vége olyan nővel tudnék lenni, akinek alulról nincs kellemetlen íze, sem folyása és lehet vele foglalkozni huzamosabb időn keresztül.


így kényeztetni egy férfi is tud. Szóval erről ennyit.

Az a gond, ha nincs kit azok közül , akik tetszenének.

Köszönöm szépen a provokálóan aljas válaszokat. Legyen jó napotok.

2021. ápr. 16. 11:28
 43/76 anonim ***** válasza:
100%

Azért kényeztetik egymást sokáig, mert nem önzőek ,és fontos számukra a másik fél kielégülése. Ők nem sülnek el fél perc után és hagyják ott egymást kielégületlenül. De a hosszantartó kényeztetést ugyanúgy a heterók is igényelhetik, ez egyáltalán nem szexualitáshoz kőthető.


Honnan tudod, hogy a leszbikusok puncija másabb ízű, mint a heteróké,mikor életedben nem voltál még leszbikussal és nem is leszel? Xd


Folyása meg minden lánynak van, mivel a puncink öntisztító.🙄🤦‍♀️

2021. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
100%

Megosztom veletek a piriviket, had botránkozzatok ti is:



Megkérdezhetem, hogy miért szóltál/szóltatok be? Bunkó voltam az írásommal?


Csak mert tudom, hogy nincs rá esély, de én ott foglalkoznék veletek, ahol csak érnélek benneteket. Gyengéden. Tudom, hogy ti ilyenek vagytok és én két nő között érezném jól magamat. Néznem kellene, hogy nem leszbikusok között találhatom meg ezt a vágyamat. De én akkor is a nőt látom bennetek, ezért ne kövezzetek meg.


----


Nem akarok itt nevetség tárgyává válni a szemetekben, de szinte majdnem bármit megtennék nektek az ágyban , hogy jól érezzétek magatokat. Bármeddig kényeztetnélek titeket. Legalább valahol találkozzatok velem, hogy lássuk egymást. A finom bőrötökre és testetekre nagyon vágyom, a leszbikus nők különlegesek és én élnék egyszer a lehetőséggel, ha lehetne.


A leszbikus nő nincsen férfivel. Az egy dolog. Ti nektek szabad jogotok van, ti azt csináltok, amit akartok. Én azt szeretném, ha másokhoz vagy általános állapothoz képest eltérően lenne ilyen élményem az életben.


----


Úgy képzeld el, hogy az arcomba ültetnélek titeket, az orrom az ánusz gyűrüdnél lenne*, a nyelvem meg a puncidnál. És egy egész éjszakán keresztül nyalnálak. Az arcomba lenne a feneketek felváltva. Utána átmaszíroználak benneteket tetőtöl - talpig. Utána simogatnám a hátatokat.


*Itt olyant befinganék a csókának, hogy beájul :D


----


Téged falnálak az egész testedet, csak sosem érhetek hozzád.

Ez az én bűnöm, hogy kívánlak. Ezért szólsz le és minősítessz negatívan.


** Ez meg az egész WTF, nem is válaszoltam, nem is tudja ki vagyok, de azért kíván engem. Lol.

2021. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
100%
Azzal ugye tisztában vagy kérdező hogy a hüvelyi folyás MINDEN nőnek van, mivel természetes dolog, így tisztul a hüvely...
2021. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
100%
Meg tegyük hozzá, hogy az ovulációs hétben is van folyás. És menzesz környékén is.
2021. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 A kérdező kommentje:

"Itt olyant befinganék a csókának, hogy beájul :D"


Ha egy leszbikus ilyen, akkor nem sok köze van a nőiességhez.:)

Inkább ne kívánja senki.

2021. ápr. 16. 14:03
 48/76 anonim ***** válasza:
100%

Imádom mikor egy leszbikus mond valamit, amiből egyesek meg tudják állapítani hogy minden leszbikus ilyen.

De tényleg ne kívánd a leszbikusokat, abban igazad van, az alapján amit mutatsz magadból, akkor is csodálkoznék ha hetero nőt fel tudnál szedni .

2021. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 A kérdező kommentje:
De még mindig nem árultad el, hogy mi a bajod velem.
2021. ápr. 16. 14:13
 50/76 A kérdező kommentje:

48-as: Te mindig azt az információt keresed, amivel a férfiakat támadhatod.

Ilyenek egyébként azok a nők is, akik nem leszbikusok. Egészen addig amíg nincs pénz a láthatáron, addig minden férfi szar.

2021. ápr. 16. 14:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!