Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok között nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok között nagyon sok szép nő van, kár hogy nem lehet közéjük bújni egy férfinak. Vannak kivételes esetek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 21:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként miért nem válogatsz olyan nők közül akik mondjuk vonzódnak a férfiakhoz?

Hetero nők között is van szép..

2021. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 A kérdező kommentje:

20: Aztán miért, mi nem tetszik? Na mesélj a gyerekes fejeddel.


18: A leszbikusok mitől ilyen bolondok?

2021. ápr. 14. 15:31
 23/76 anonim ***** válasza:
80%
18 vagyok: Nem tudom. Vannak köztük is dilisek is, de nem mindegyik bolond. 🤷‍♀️
2021. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak miért szeretnek zaklatni a hulyesegeikkel leszbikus nőket?
2021. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
66%
Azért mert nem kaphatják meg őket, ráadásul a pasinak nagyon bejön egy csaj alap esetben. Gondold már el hogy milyen nekünk amikor a csaj nem egy pasival csinálja hanem egy másik csajjal.... Mintha a legnagyobb élvezetet a négyzetre emelnéd... Jó én tudom hogy nektek ez rossz, én nem is szoktam szegény lányokat zaklatni.
2021. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
100%

De akkor miért nem biszex lányok kellenek??

Ne haragudj de nekem igy tukmalasnak és eroltetesnek hangzik. Mint akinek nem fogadja be az egoja hogy valaki megvan pasi nélkül

Értem én hogy két nő jobb mint egy de tessek a bevallalosabb biszex noknel kopogtatni

2021. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
95%

Addig értem hogy a férfiaknak szexi két nő. De a tudat nem zavaró, hogy őket nem érdeklik a férfiak?

Nekem is bejön sok hetero nő, de nem fájdítom a lelkem azzal rájuk csorgassam a nyálam. Maradok a leszbikusok, biszex lányoknál, mert nem szeretek szenvedni.

És ráadásul nektek még több lehetőségetek is van, mert heteroból jóval több van mint leszbikusból. De biszexek is ott vannak lehetőségként.

2021. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom elojon beloluk a vadaszoszton

Csak eroszak ne legyen a vege

2021. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
24%

25, vagyok

Igen jók a hetero csajok, de ők nem másik csajjal csinálják.

A megoldás 2 biszex csaj, ahogy ti is említettétek. De erre úgy általában kevés esélye van egy pasinak. Még a hetero csajokat szerintem el is tudnám csábítani de a leszbi csajok mintha kifejezetten utalnának. Igazából nem tudom a biszexek hogy viszonyulnának hozzám, de szerintem nem lenne könnyű felszedni őket.

Egyébként van egy másik oldala is: nem csak az hogy hű de jó lenne szexelni velük, de az is hogy milyen aranyosak amikor együtt élik meg. Akkor nem gondolok arra hogy én is be szállnék csak valahogy olyan édesek.

Egyébként szerintem amit a pasik éreznek 2 csaj láttán, az valamiféle hiba a rendszerben.

2021. ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
100%
A leszbikus csajok nem utálnak titeket, csak nem vonzódnak hozzátok. Kb ugyanazt érzik irántatok, mint ti hetero férfiként más pasik iránt.
2021. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!