Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok között nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok között nagyon sok szép nő van, kár hogy nem lehet közéjük bújni egy férfinak. Vannak kivételes esetek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 21:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
100%

29# én nem utálok egy pasit se

Az hogy nem mutogatom meg nekik a magánéletem az nem utálat. Nagyon fura a gondolkodasa egyes pasiknak. Mintha nem fognak fel hogy mi az a magánélet

Nem tudom hányszor kaptam meg hogy megnezheti e

Miért?

Miért is kéne?

Amig ti nem tiszteltek minket annyira hogy felfogjatok hogy ugyanannyira semmi közötok a nemi eletunkhoz mint ahogy senki masehoz addig ne varjatok kedves szavakat

Sértő és megalázó ahogy hozzank altok. Hiába adjatok el szép szavakkal

2021. ápr. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
100%

#31 Ez azért van, mert a 2 bit csak annyit tud feldolgozni, hogy ohh nő, ohh meg akarom dugni. :D Egy 3 bit kéne az agyba ahhoz, hogy feldolgozza azt a változót, hogy a nő vajon vonzódik-e hozzá bármilyen téren...


Pedig alapvetően szerintem a leszbikusok között is ugyanannyi jó fej nő van. Legalábbis beszélgettem már párral itt is, és máshol is. :)

2021. ápr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
97%

Kedves 31es, én a 29-es hozzászólásomban hol mondtam olyat hogy a leszbikusok utálják a pasikat?

Nekem semmi gondom nincs veletek, csak annyit mondtam hogy ez valamiféle nem várt hibát okoz az agyunkban , a pasik nincsenek felkészülve arra hogy egy lány nem pasit akar hanem másik lányt.

2021. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
100%

#29 vagyok, #33 itt:

“ leszbi csajok mintha kifejezetten utalnának.”

Egyébként gyakran hallom ezt a téveszmét, hogyha valaki leszbikus akkor biztos utálja a pasikat, pedig nem. Vannak akik igen, de ez nem szexualitásfüggő, hetero férfigyűlölőt is ismerek, sőt férfi férfigyűlölőt is, meg nőgyűlölő hetero pasit is.

Az más dolog, hogy ahogy viselkedik velünk sok férfi, (nem az összes de sok) azt nem szeretem, sőt kifejezetten zavar, és meg is ijeszt sokszor.

2021. ápr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
94%

"ez valamiféle nem várt hibát okoz az agyunkban , a pasik nincsenek felkészülve arra hogy egy lány nem pasit akar hanem másik lányt."


Probaljatok meg feldolgozni

2021. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
13%

Rajta vagyunk hogy feldolgozzuk 🙂

Úgy értettem hogy annyira sem kedvesek amennyire ez elvárható lenne pl munkahelyi kapcsolat során, nemtől függetlenül. Legalábbis én ezt tapasztaltam, de nyilván nem mindenki ilyen. Egyébként nem viselkedek velük másként.

2021. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdések tömkelegét kapjuk pasiktol nap mint nap

Miért is kéne ezek után kedvesnek lenni?

Tudod hol hiszem el hogy ok nélkül minden leszbi bunkó

2021. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
28%
Nem mondtam hogy mindenki, csak akikkel én találkoztam és tudtam róla hogy leszbi. Persze lehet hogy volt egy csomó más csaj is akiről nem is tudtam hogy az. De ja, hasonló feszültséget tapasztaltam a mindennapokban is mint ami a te hozzászólásodból is süt. Pedig előben nem szoktam arról beszélni velük hogy mit csinálnak egymással, vagy akár pasikkal. Itt viszont ez a leszbi kategória szóval nem rontom tovább a levegőt. Szép napot nektek.
2021. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, elhiszem hogy 2 agysejted van és azok is összevesznek, de fel tudod azt fogni, hogy ha 2 leszbikus lány megengedné, hogy "benyomulj közéjük", nem lennének leszbikusak???🤦‍♀️

Másrészt mi a francot értesz az alatt, hogy " ők legalább tiszták?

2021. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
100%
#39 Ez a tipikusan nekem csak olyan nő kell, akiben még nem volt más, mert kicsi a pöcsöm, szar vagyok az ágyban és őt még át lehet ba...ni ilyen téren. :D
2021. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!