Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Heteroszexuális férfiból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális férfiból leszbikus nő. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Mármint, adott egy ember, aki biológiailag heteroszexuális férfi. És így vált nemet, hogy leszbikus nő lehessen.

Pár éve néztem egy transzneműséggel foglalkozó dokumentumfilmet, ahol a narrátor azt mondta, a világon a transz nők nagyjából 70%-a leszbikus.

Ez valóban ilyen gyakori? Ti ismertek ilyet? Mit lehet róluk tudni? Illetve hogyan élnek nemi életet? Egy leszbikus transz nő (biológiailag férfi) pénisz helyett vaginával hogyan tud átélni orgazmust?

Transzszexuálisok válasza előnyben!



#férfi #nő #leszbikus #transzneműség #Heteroszexuális férfi
2021. máj. 6. 03:24
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Igen, van ilyen, a nemi identitás nem zárja ki, hogy a nemi orientációja ki/kik felé fog irányulni a trazíció előtt vagy után. Ismerősi körömben is van egy olyan pár, ahol egy transz es egy cisz nő vannak együtt, amúgy nagyon cuki pár. :) A nemi életükről persze nem faggattam őket. :D


24/transz srác (FtM)

2021. máj. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Ahogy az első is írta azt nem befolyásolja hogy kiket szeret ez. Lehet nagyon extrém esetben csak azért lesz nő hátha könnyebben talál nőt magának.


19/helikopter(apacs)

2021. máj. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 harminezer oxigén ***** válasza:
100%

#kérdező

A kérdésedben leírt fiktív nő szexuális orientációja nem változott meg a tranzíció során, előtte is a nőkhöz vonzódott és utána is hozzájuk vonzódik. Ő a tranzícó előtt is egy leszbikus nő volt csak férfi testtel, ezért mondják rá hogy transznemű. Csak a társadalmi berögződés miatt mondják azt hogy előtte heteroszexuális pasi volt utána meg leszbikus nő lett.

Az hogy mi a nemi identitásod és hogy, kikhez vonzódsz nem határozzák meg egymást.

Azt hogy a világon a transz nők hány százaléka leszbikus azt nem tudom. A transznemű ismerőseim között vannak homo- és biszexuálisok is de, többségben vannak a heteroszexuálisok, többen közülük boldog párkapcsolatban élnek.


#2

Hidd el, senki nem fog bele egy nemi átalakulásba csak azért hogy, könnyebben találjon partnert magának. Vagy ha mégis csak ez hajtaná már az elején kihátrál belőle vagy a pszichológiai/pszichiátriai vizsgálat során kiderülne ez.


Üdv

Niki (31/transz nő)

2021. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, lehet hatalmas hülyeséget fogok kérdezni.

25 éves leszbikus nő vagyok. Nem transz.


Nem tudom hogy ezekben a körökben mit szabad és mit nem szabad kérdezni, sajnálom ha valakit megbántok!


#3 Niki (31/transz nő)

A Niki a választott név ilyenkor, amit leírtok? Vagy a születési? és ha valaki ilyen kérdés alá azt írja: transz nő

az egy nő aki férfivé válik vagy fordítva?

A transz nő jelentése az hogy nőből férfi vagy férfiből nő?


Sosem tudom... sajnálom, hogy megkérdezem, de mindig is érdekelt, szeretném nem megbántani ezek után a hülye kérdéseimmel a transz embereket, mert tényleg nincs szándékomban, esetleg a tudatlanságomból fakadóan bánthatom meg őket, és ezt nem akarom, emiatt kérdezek inkább :)

2021. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 harminezer oxigén ***** válasza:
100%

#4

Szia!

Kérdezni bármit lehet, pláne ha nem sértésből vagy provokálásból teszik azt fel. És szerintem hülye kérdés csak az lehet amit nem tesznek fel. Ha tényleg csak érdeklődésből kérdezed meg ezeket, akkor szerintem senki nem fog megsértődni, bár nem ismerhetek mindenkit. De ha kérdéseid vannak ezzel kapcsolatban, kérdezz nyugodtan, akár privát üziben is.

Az én esetemben igen, a Niki a választott nevem, magánéletben ezt használom ahol csak tudom. Erre is akarom megváltoztatni hivatalosan, pontosabban Nikolettre, ami most törvényileg lehetetlen. Az igazolványokon és minden hivatalos ügyben még a születéskor anyakönyvezett férfi nevem kell használnom ez miatt. Azt nem tudom hogy mások hogy és mint használják a születési és a választott nevüket, ez szerintem egyén függő.

A transz nő az a férfiből nő, Mtf - male to female, a #1 es válaszoló nőből férfi - transz srác, FtM - female to male.

Többnyire csak a Nikit írom oda aláírás gyanánt, most csak azért írtam oda hogy transz nő, mivel a kérdező elsősorban transzneműek válaszára kíváncsi és ez nem biztos hogy egyértelműen kiderül a válaszomból. Aláírni meg azért szoktam mert így könnyebb követni hogy ki kinek is válaszol.


Niki

2021. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam egy esetet benne volt a tévében, amikor egy addig tűzoltóként élő férfi miután átesett a nemátalakításon elvált a feleségétől és egy nő nővel jött össze. Szóval most leszbikus kapcsolatban.

Ami az orgazmust illeti, erről is volt egy dokumentumfilm. Eszerint az átalakító műtét során a pénisz idegeit felhasználva, úgy ki tudnak alakítani egy hüvelyk hogy azt mondják, ugyanolyan orgazmus képes lesz, mint egy „igazi” hüvely…

2021. máj. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!