Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » TApasztaltabb, leszbikus nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TApasztaltabb, leszbikus nők, miben vagytok mások azzal a nővel,aki nem csak szimpatikus számotokra, hanem többet akartok tőle és ha nem annyira adjátok mindenki tudtára, hogy a nők is bejönnek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Leszbikus vagyok de igy nem tetszik meg "csak ugy" senki. Nem hajtok ra heterokra, se olyanokra akit nem tudom h leszbikus. Szegenyeknek bizonyara kellemetlen lenne. Nem gondolom ezt tul ha tudom h a masik leszbikus es normalis a szemelyisege es tetsziknis külsőre akk gondolkodok ilyenbe. Ha ez az összes kriterium teljesül akk hívom el valahova. Ezzel az a baj h ritkán teljesülnek ezek a kriteriumok. De ha mar tudom h leszbi akk mar nem kell tudtara adnom mert ugyis tudja. 24/L
2021. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

20:04

Mintha a szerelem ilyen racionalitásokra alapulna...

Az igazi szerelem egyáltalán nem...

2021. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

1-es vagyok

2-es tudod nekem volt h "szexualisan zaklattak" mi számít annak? Pl en esetembe ha egy 60 eves buszsofor bacsika odajön h csokolozzak vele es nem enged ki a k*rva buszbol. Es leszbikus vagyok es nem nem emiatt mert előtte is az voltam. De en soha sem fogok rarontani így soha senkire. Egy hetero nőnek ugyanígy rossz ha egy "leszbikus kergeti". Ezért utaljak meg az lmbtq s embereket neha es en ehhez nem járulok hozza. Magamat is minek sanyargatni ha nem nőt akar. Se nekem sem neki nem jo.

24/l

2021. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó:Mekkora rohadék volt a pasi!Amúgy én ezt értem, de a szívnek nem lehet parancsolni!Sajnos... tudnék mesélni... Mesélhetek privátban?
2021. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!