Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, ti nőiesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, ti nőiesek vagytok, vagy inkább férfias a külsőtök/jellemetek? Mennyire látszik rajtatok a másság?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 18:54
A kérdező szavazást indított:
Férfiasan nézek ki, férfiasan viselkedek
Férfiasan nézek ki, nőiesen viselkedek
Nőiesen nézek ki, férfiasan viselkedek
Nőiesen nézek ki, nőiesen viselkedek
47 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Gondolok itt a rövid hajra, ing, farmer, zsebrevágott kéz (egyik barátnőm ilyen), széttárt lábak ülésnél, sörözés, stb mint pasis jellemvonások.
2021. jún. 6. 18:58
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem tetszik, hogy nem találom a kategóriám. Nem csak a spektrum két vége létezik… vannak átlagos és vannak fiús (de nem férfias!!!) lányok.
2021. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A sört szeretem, de semmi más nem igaz rám.
2021. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Fiús = Férfias = Pasis
2021. jún. 6. 19:35
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Rosszul látod, innentől kiszorítottál egy réteget (de inkább többet is). Köszönjük.
2021. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Értsd úgy a kérdést, ahogy van, ne szavakon lovagoljatok.
2021. jún. 6. 19:43
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Hát de ha nem érzem magam férfiasnak és más se mondott még ilyet rám soha, tűsarkús, miniszoknyás plázapina meg nem vagyok, akkor mégis hogyan tudnék válaszolni?

Nincs itt a kategóriám, ennyi.

2021. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Csak az oldalvonal mellől ugatok: a fiús nagyon nem pasis. Nem mindegy, hogy egy lány egy kisfiúra, vagy egy szőrös fickóra emlékeztet. Valóban két merőben más kategória.


Az én szótáramban a fiús lányok nagyon is lányok, csak a stílusuk, az érdeklődési körük közelebb áll a fiúkéhoz. A férfias nők ezzel szemben maszkulin, olykor domináns jelenségek. Nekem előbbi a zsánerem, utóbbi teljesen lelomboz.

2021. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom beszorítani magam ebből a 4-ből egyik kategóriába sem, akárhogy próbálom.
2021. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%

A sor igaz ram, szeretem ha fogalmazhatunk igy

Zsebrevagott kez igaz

Farmer, aaaa az azert nem leszbikus vonas szerintem annyira

Ingjeim vannak, de nem az a favagos fajta, hanem a sima noies

Rovidnadragot hordok nem szoknyat, de az is a csajosabb fajta

A hajam nincs felnyirva

Noi parfumot hasznalok :D

Nem vagyok gamer

Akinek jo szeme van hozza, az eszreveszi rajtam hogy mi ujsag, nagyjabol ennyi azt hiszem :D

2021. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!