Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, ti nőiesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, ti nőiesek vagytok, vagy inkább férfias a külsőtök/jellemetek? Mennyire látszik rajtatok a másság?

Figyelt kérdés

2021. jún. 6. 18:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nőies vagyok, sőt heterónak nézek ki..ami nem könnyíti meg az ismerkedést :')
2021. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Abszolút nőies vagyok, és az ilyen lányok is vonzanak. Mindenki más :)
2021. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
7, az a te agymenesed ha nalad a nőises egyenlo a plazap.naval..
2021. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%

Ahogyan a fentiek is írják.

Ez attól függ, hogy ki melyik vonalat viszi.

Aki a fiú szerepet viszi, az fiúsabvan öltözik, rövid a haja, fiúsabb a viselkedése.

Aki viszont a női vonalat viszi, azon észre sem lehet venni, mert mindene nőies.

Hangja, viselkedése, öltözete, mozdulatai, mindene.

Ezért írja a 11 es, hogy nehéz így ismerkednie.

Aztán persze vannak olyan lány párok, ahol mindkettő nagyon nőies.

Nem lehet megmondani, hogy köztük barátság van extrákkal.

2021. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%

Fiú szerepet vigyen valaki? De hát az a lényege, hogy két lány és lehetőleg a szerepeket hagyjuk már ki belőle. :D

Én sem tudok amúgy a kategóriákból választani, fiús vagyok, ráadásul melegnek nézek ki így is, mert többször utánam szóltak, hogy b..zi, 15 éves meleg kisfiú kinézetem van. :D Férfias meg nem vagyok, nem is szeretnék az lenni.

Jellemre meg nem látok én különbségeket a nemek közt, túl sok barátom van mindkét nemből ehhez, szóval azt a részét meg nem értem.


Végezetül egy annyit azért itt hagynék, hogy vannak még páran rajtam kívül, akik azért választották a fiús stílust, mert nagyon sok pasi akarta őket felszedni, ugyanis jól néztünk ki annyira lányosan, hogy elég volt a sok pasiból és azért is kényelmesebb így. Nem az egyetlen indokunk rá nyilvánvalóban, de a topban ott van. Na most egy ilyen nő számára a férfiasozás sértő.

2021. jún. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
En nőies vagyok, úgy is viselkedem félig. Nem szeretem akik picsásan viselkednek. Sajnos rajtam nem mindig látszik csak mikor megnézek 1 2 jó csajt valamiért levagjak :DDD Bár én azt nem értem hogy a leszbikusoknak miért jönnek be a nagyon férfias lányok ha leszbikusok. Nincs semmi bajom belül mielőtt támadó komment erne :D csak számomra különös
2021. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van kedves 16 os, mert a szexuális vonzódádban nagyon sokminden érthetetlen.

Vannak dolgok, amikre egyszerűen nincs magyarázat.


Pl. Miért van az, hogy kifejezetten vékony férfiaknak, a nagyon molett nők lönnek be.

Vagy amikor idős férfinek fiatal lány, idős nőnek meg fiatal fiú jön be.

De olyan is van, amikor szép csinos leszbikus lánynak, a szintén leszbikus nagyon molett lány jön be.

De az se ritka, hogy fiatal lány, idősebb 50-60 körüli nővel bújik össze.

Ezek érthetetlen, és fura dolgok.

Azok a lányok, akik kinézetre fiús lányt szeretnek, ez azért van, mert ők vágynak a férfias bánásmódra, csak ezt ők lánytól szeretnék megkapni.

Te, aki a jó csajokat nézed, te nem vágysz a férfias megnyilvánulásokra. Te ugyanarra a gyöngédségre vágysz, amit te is adsz.

Ez ennyire egyszerű.

2021. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Fiúsan öltözöm, viselkedem. Nem titkolom valami jól mert osztálytársak már megkérdezték párszor hogy leszbi vagyok-e :D
2021. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
én ezen a spektrumon vhol középen helyezkedem el, vagy inkább nőies vagyok. nekem eleve széles vállam meg mély hangom van, de hozzá gyakran hordok nőies ruhákat pl. szoknyákat, csipkét, stb. viszont férfiinget meg tornacipőt is gyakran hordok. gyakran szoktam sminkelni is, meg vannak sztereotipikusan fiús dolgaim is pl. gamer vagyok. :"D a megnyilvánulásaim? nem tudom mennyire nőiesek vagy férfiasak... :D
2021. júl. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
42%

Hááát.

Ha te sem tudod magadról, akkor mi meg itt főleg nem. 😃😄😁

2021. júl. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!