Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az gond ha én leszbiukus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond ha én leszbiukus vagyok de lányosan öltözködök?

Figyelt kérdés

Mert hát a legtöbben akik leszbikusok fiúsan öltözködnek. De én szeretek lányosan öltözni.

Tudom hogy egy kicsit hülye kérdés. Bocsi az esetleges helyesírási hibák ért.



2021. jún. 12. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy kellene fiúsan öltözködnöd! Van leszbi lány ismerősöm, iszonyú jó stílusa van, a lány ismerőseim többségénél sokkal nőiesebben öltözködik.
2021. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Igen gond.
2021. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
91%
Dehogy gond! Sok lányosan öltözködő leszbi van, én is őket preferálom, mint ahogy sokan mások is.
2021. jún. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Csicuki ***** válasza:
86%
Nem minden lezbi öltözik pasisan XD
2021. jún. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

#2 teljesen egyetértek. Hülye kérdésre hülye válasz.


Egy biszexnek hogy kell öltözni ? Nem is értem, hogy mi köze van a szexuális irányultságnak az öltözködéshez.

2021. jún. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem sokakat zavar. Ha lányként lányruhában fogsz megjelenni az utcán, a puszta kinézeted miatt is tuti meg fognak verni, de minimum fenyegetni az utcán.

Ja várj csak….

2021. jún. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy baj, sőt... Ahogy én hallom, olvasom, több az olyan leszbikus, akinek a nőiesen öltözködő nők tetszenek, mint akinek a fiúsabbak.
2021. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a legtöbb leszbikus fiúsan öltözködik hülyeség. Maximum a fiúsan öltöző leszbikusokról külsőre hamarabb leveszed hogy az. Mi a párommal kifejezetten nőiesek vagyunk mindketten és sok embert ismerünk aki ugyanígy öltözködik.
2021. jún. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség.

A szexuális orientációnak semmi köze nincs az öltözködéshez.

Azt a sztereotípiát, hogy a leszbikusok általában mind “tüsi hajú fiúslányok”, az idióta médiaproduktumok erőltetik ránk, de attól még nem lesz igaz. Vagy az, hogy mindez az arcvonásaikba vagy az ujjaik hosszába lenne kódolva.

Rengeteg leszbikus nő van a világon, akinek finom vonásai vannak, és nőiesebben, hercegnősebben öltözködik, mint a legtöbb hetero… rengeteg heteroszexuális férfi bánatára. 😂

2021. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy

Nekem például jobban be is jön, amikor egy lány lányosan is öltözködik

Úgy öltözz, ahogy neked tetszik :)

2021. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!