Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kéne aggódnom hogy ha ez így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne aggódnom hogy ha ez így folytatódik tovább akkor gond lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy 41 férfi vagyok amiatt gondoltam, hogy felteszem itt a kérdésem hátha van köztetek egy olyan harmadik fél aki egy házasságban élő nővel rendszeresen összejár éppen úgy mint az én feleségem.


Arról lenne szó hogy a párom minden második héten egy leszbikus nőnél tőlti a hétvégét csütörtöktől vasárnap estig, tulajdonképpen s szexen kívűl többminden is van közöttük, szórakozás, kirándúlás, edzés stb.

A másik nőt nem zavarja hogy én vagyok a páromnak mert ő amolyan lányazexet , kényeztetést ad neki tehát másfajta szexet mint amit egy férfi tud adni.

Ezzel nincs nekem semmi gondom mert nálam a nők közötti szex nem számít megcsalásnak mert akit szeretek miért tiltsam attól ami másfajta örömöt szerez neki.

Szóval ez az egész már négy éve tart , de mostanában azt vettem észre a feleségemen hogy nem nagyon kívánja a szexet , mármint a behatolást , úgy látom mintha ezen a téren ki is lenne elégítve.

Emiatt kérdőre is vontam hogy ez a passzívitás minek köszönhető, mire azt válaszólta hogy Zsuzsi így hívják a másik nőt, felvetette hogy szeretne dominánsabb lenni felette ezért felcsatolóst fog használni !

Tudtommal a kapcsolatuk kezdetétől fogva dugja Zsuzsi a nejemet de eddig mikor hazajőtt volt kedve velem is csinálni, de mostanában kell neki kis idő mire kedvet kap hozzá.


Bocsánat hogy hosszúra sikeredett de szerettem volna ha világos a szituáció tehát létezik olyan hogy egy nő jobban használ egy ilyen segédeszközt mint én a sajátomat és ez hat ki a feleségemre...


2018. márc. 2. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Magamból kiindulva létezik. Bár nekem egy nő önmagában több élvezetet ad mint akármelyik pasi.
2018. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Igazi balf.asz vagy, sajnállak!
2018. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

én ezt mindig csak úgy tudtam elképzelni, hogy akkor működik, ha minden fél részese a dolgoknak, szóval te nem csak otthon ülsz és vársz, hanem Zsuzsival neked is van valamiféle kapcsolatod, még ha nem is szexuális, de baráti.

Ismered őt, megérted őt, meg akarod osztani a párodat vele (ő is így áll hozzád) és harmóniában éltek.

Te szépen átengeded a nődet neki és ő szépen elveszi tőled lassacskán, és persze semmit nem csinálsz csak vársz

2018. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem már most gond van...elfogod veszíteni előbb utóbb...az a baj,és ne vedd bántásnak,de ti pasik lebecsülitek azt amit két nő adni tud egymásnak.Úgy tűnik ez a Zsuzsi eléggé elcsavarta már őt ahhoz,hogy téged egyre kevésbé kíván már.Vagy lépj közbe és próbáld meg meg visszaszerezni őt,vagy hagyd hogy Zsuzsival legyen,de ne hagyd ezt tovább így
2018. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A hasznos értelmes válaszokat köszönöm szépen, 4 és 5-ös válaszolóra gondolok, azért szerintem és főleg a megérzéseimre hagyatkozva úgy érzem nem annyira súlyos a helyzet mert Zsuzsit régóta ismerem szinte barátok vagyunk , a páromat is ismerem annyira hogy elhagyni nem fog mert mindkét nőnek annyi elég amennyit együtt vannak, a páromnak pasira is szüksége van és úgy érzem meghát mondták is a csajok hogy csak barátság meg szex van közöttük.

Mindenesetre azért megpróbálom jobban aktivizálni magam.

2018. márc. 2. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Gyenge,átlátszó kamu. De ha igaz lenne akkor sem érdekelne senkit ez a sztori.
2018. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Volt némi fenntartásom az itt jelenlévők között de az utolsó személyében nem alaptalan a gyanúm...
2018. márc. 5. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!