Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok hogy történt nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi30 kérdése:

Lányok hogy történt nálatok az eljegyzés? Hogy kérte meg a barátnőtök a kezeteket?

Figyelt kérdés

2021. szept. 26. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%

Magyarországon nincs homoszexuális házasság.

És nem is lesz. Az Alkotmányt meg csak 2/3-dal lehet megváltoztatni.

Akkor minek az eljegyzés?

2021. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Asszem nem ez volt a kérdés....Mutra válasz
2021. szept. 26. 10:02
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Bár mi nem lakunk Magyarországon, pont a fent említett dolgok miatt (is), de azért elmondom :D


Aznapra nem tettünk ébresztőt, aludtunk sokáig, gyönyörű napsütéses őszi nap volt. Tudja, hogy imádom az őszt.

Csinált nekem ágyba reggelit, amit szintén ritkán engedhetünk meg magunknak, a munkánk végett sokszor még hétvégente sem kelünk együtt. Plusz neki a rántotta is nagy dolog ;)


De finom lett minden, örültem neki, ittunk egy kávét. Majd azt mondta, hogy mára tervezett valami különlegeset. De nem mondja el mi az, öltözzek fel és induljunk.

Eszembe se jutott, hogy mi lehet, szokott ilyen spontán programokat kitalálni.


A közelünkben található egy nagyobb tó, oda sétáltunk le, kéz a kézben (soha nem tesszük), mosolyogtak ránk az emberek, játszottak a gyerekek a parkban, kellemes langyos szél fújt, hullottak a falevelek. Minden olyan álomszerű volt.

Bérelt egy csónakot és beeveztünk. Elfeküdtünk benne, beszélgettünk, összebújtunk, nyugodt volt és csendes minden.


A jövőnkről is esett szó, miket tervez, hogyan képzeli el. Máskor annyira mondjuk a magunkét, hogy egymás szavába vágunk, de most csak hallgattuk a másikat.

Annyira szerelmes voltam belé *-*.

Előtte és utána is, csak akkor ott abban a pillanatban, olyan "gyomorbanpillangók" pillanatom volt.

Kb 3 órát beszélgettünk összebújva, aztán azt mondta még nincs vége a programnak.


Kimentünk a partra, ittunk egy forrócsokit, és elmentünk a kedvenc helyünkre enni.

Már délután volt, fáradt napsütés. Nagyon szeretünk túrázni, kirándulni, van egy régi vár ahova mindig fellépcsőzünk.

Mondjuk állandóan tömve van, de akkor alig kószáltak ott emberek.

Felmentünk és én csodáltam a tájat, mint mindig. Addig ő 2 gyertyát meggyújtott és közé tette a gyűrűt.

Odaállt mögém, szorosan átölelt, megcsókolta a nyakamat és finoman megfordított.

Azt mondta, kérdezni szeretne valamit, már remegett a hangja.

Nekem még akkor se esett le, minden átfutott az agyamon, csak ez a bizonyos kérdés nem.


Tudnám-e élete végéig szeretni őt?

Mert ő tudna engem. És elállt az utamból, akkor láttam meg a gyűrűt a gyertyák között.


Hirtelen még a szivem is kihagyott egy ütemet, visszafordultam hozzá, már könnyeztünk mindketten.


Igent mondtam, természetesen.

Valahogy hazaértünk este, már nem emlékszem. Nagyon spontán szeretkeztünk otthon :P ez sem gyakori. És a gyűrűmbe beleszerelmesedve elaludtunk.


Akkor már 5 éve együtt voltunk.


Másnap elmondtam neki az esküvői vágyaimat, pedig még nem is gondoltam arra azelőtt soha.

Az új évben tavasszal volt a nagy esemény.


Kijöttek a családjaink is, összeadtak minket, volt vacsora, buli hajnalig.


Imádtam.

Ennek 6 éve már.

Azóta is együtt, jóban-rosszban, mindig.


Kicsit csöpögős a sztori, de a miénk.


Puszi csajok :*

2021. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Uuuhh,bocsi de megkönnyeztem picit! Igazi love story,köszi öroöm volt olvasni! És további sok boldogságot nektek! Puszi
2021. szept. 26. 11:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bepárásodott a szemem :) Remélem, nem irodalmi próbálkozás.

Sokáig, és még tovább!

2021. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

3/6 vagyok.

Köszönjük szépen!

Nem irodalmi próbálkozás, azokhoz nem sokat értünk.


Ha nektek is volt már, mi is szivesen olvasnánk másokét :)

2021. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Haha, a miénk nem volt betervezve, 2020 végén, szilveszter éjszaka némiképp illuminált állapotban eldöntöttük, hogy eljegyezzük egymást mert annyira szaŕ év volt, hogy mindketten rájöttünk hogy mi az ami igazán számít.


A gyűrűk megrendelése meg igazából szimbolikus, és hát a pandémiás helyzetben pont nem volt gyors. De nem is ez volt a lényeg, mert az esküvőre mi tervezünk magunknak.


Kis esküvő van tervben, a heteró tradíciók nagy része egyáltalán nem illik hozzánk. Csigaleves, fehér ruha, templom, koszorúslány, torta, csokor dobálás biztos nem lesz.

Valami szibolikus ceremónia viszont tervben van, pl fa ültetés, vagy szalaggal kéz kötés, és ugyanabból az anyagnól két különböző de összeillő ruhán gondolkozunk.


(külföld, mielőtt elkezdenétek károgni)

2021. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
95%

Én mindig megkérem.😀 Általában váratlan, idióta vagy hétköznapi helyzetben (pl.ha épp várjuk a metrót, vagy a wc-n trónol).😀

-"Nem jössz hozzám feleségül?"

-"Nem🤨"

-"jó😢"

(de egyszer meglephetne azzal, hogy igent mond🙄)

2021. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is megkérdeztem már és igent,momdott,de nem tudom hogy komolyan mondta e vagy csak úgy nem vette komolyan
2021. szept. 26. 16:19
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ha pl. csak úgy kikiabál az ember a budiból, ne csodálkozzon, hogy nem veszik komolyan.

Ha megadod a módját, biztos nem fogja azt gondolni, hogy viccelsz :)

2021. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!