Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusként miért vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként miért vannak ilyen fantáziáim?

Figyelt kérdés

Leszbikus nő vagyok, női partnerem van több mint 10 éve, eddig csak nőkkel voltam együtt. Amióta a szexuális világ kinyílt előttem mindig is vonzott a BDSM és az alárendelt szerep. Szubmiszív vagyok és szeretek szolgálni, kiszolgáltatott helyzetben lenni.


Ezzel még semmi baj nincs, de sokszor férfiakról fantáziálok, pontosabban arról, hogy egy férfival létesítek BDSM...nem kapcsolatot, csak alkalmi kapcsolatot. Elmondhatatlanul vonz és szinte vágyom, hogy orálisan kényeztessek, vagy inkább, hogy orálisan kihasználjon egy férfi. Vágyaim vannak, hogy férfiakat szolgáljak BDSM helyzetben mint szubmisszív a rendes szexen kívül szinte bármi téren. Ettől függetlenül a nőket szeretem, és pl egy férfivel soha nem tudnám elképzelni, hogy párkapcsolatba lennék, vagy, hogy normális intim körülmények között bármi is történhetne.



2021. okt. 18. 12:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki biszexuális!

Hidd el, nagyon sokaknak hányingere támad ha azonos nemű emberrel akár csak eszébe juttatják a dolgot.

Attól, hogy te biszexuális vagy, még nagyon sokan nem azok. Nem álmodoznak, nem is gondolnak rá. Csak hányingerük van tőle. (Szó szerint) Legfeljebb te nem érted ezt, mert biszexuálsi vagy.

2021. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!