Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan leszbikus nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan leszbikus nő, (vagy ismertek olyat) akinek könnyen megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Le tudnátok írni milyen ő vagy, ha rólad van szó, mesélnél magadról, hogy hogyan szoktál állni a párkereséshez vagy úgy alapból az élet dolgaihoz?

2022. jan. 22. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nincs olyan akinek könnyen menne :D #szerintem még a heteroknak sem egyszerű nem hogy ha leszbikus az ember
2022. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, hogy mostanában nehezebb, mert az emberek elidegenedettebbek egymástól, mint valaha. Akkor úgy értem, hogy "könnyebben". Csak létezik olyan, aki nem szenved annyit az ismerkedéssel kapcsolatban és leszbikus.

Szerintetek minden egyes leszbikusnak szenvedés az ismerkedés?

2022. jan. 22. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem elég nyitott vagyok első sorban barátkozós vagyok ismerkedek aztán ha látom hogy egy csónakban evezünk akkor flörtölök is olykor bár nem mindig könnyű de nyitott vagyok és így sokkal könnyebb.
2022. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt koleganőm , bárhova is mentünk, komolyabban tudott csajozni mint mi... Irigykedtünk is rá nem ritkán :D
2022. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

"Szerintetek minden egyes leszbikusnak szenvedés az ismerkedés?" - Szerintem nem. Én introvertált ember vagyok, de még én sem mondom azt, hogy szenvedés lenne. Nem keresek úgy nagyon senkit, de ha valaki rám ír (például itt), akkor megadom az esélyt neki és szívesen beszélgetek, az meg már a személyiségétől függ, hogy mennyire nyílok meg számára. Ha szimpatikusnak tűnik, akkor én is lazulok.

Ha személyes ismerkedésről lenne szó, akkor viszont kicsit gondban lennék. Míg fiatal voltam, valahogy jobban ment, illetve inkább jobban akartam, csajozgattam, flörtölgettem (semmi komoly, nem ribiskedésre kell gondolni :) ) de a korral (29 vagyok most) valahogy zárkózottabb lettem. De persze lehet, hogy csak a megfelelő személy kellene hozzá. :) Én amúgy azt tudom esetleg tanácsolni neked, hogy ne is ismerkedésnek fogd fel, hanem először csak barátkoznak és akkor talán nem tűnik olyan furának az egész. Úgy gondolj rá, hogy beszélgettek, jól elvagytok, abból baj nem lehet és majd alakul magától valamerre, nem kell rágörcsölni és direkt ismerkedni. Van, hogy az a legjobb, amikor szépen alakulnak a háttérben a szálak. :) Hajrá! ;)

2022. márc. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!