Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet szakító ok a menzesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szakító ok a menzesz miatti kevés szex?

Figyelt kérdés
neki hónap 1. hetében nekem a 2. hetében jön meg így havonta csak 2 hetünk van a szexre és ezt kevésnek érezzük. Mások is vannak így?
2022. jan. 25. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Akármilyen szexuális eltérés lehet szakító ok. Ha nem tudjátok megbeszélni, túltenni rajta magatokat.
2022. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát elég siralmas kapcsolat lehet...
2022. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Egyszer olvastam egy tudományos cikket arról hogy a nőknek összehangolódik a menstruációja egy idő után. A leszbikus pároknak, de még az egy lakásban élő hetero nőknek is összehangolódott.

Nálatok lehet nincs meg ez a kapocs, vagy még nem vártatok eleget.


Amúgy miért baj az ha megvan valakinek? Férfiként írom, de nálunk még ez sose volt probléma, akkor egy nőnek pláne nem kéne hogy az legyen.

2022. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne lehetne szexszelni akkor is? Nekem ez eléggé sántít. Az egy hét általában inkább csak 5-6 nap, es az utolsók már nem is erősek. Lehet csinálni zuhany alatt, vagy tamponnal, max az ujjazás marad el. Ha ezt egy pár nem tudja megoldani, akkor nem is akarja. Szerintem nálatok csak jól jön a kifogás, hogy ne kelljen csinálni. A szakítás nem a menzesz miatt fog megtörténni.
2022. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Komolyan mindkettőknek egy hetes menstruációja van? Nekem 4 napig szokott tartani, de inkább 3,5.... egyébként pedig menstruáció gyengébb napjai alatt is lehet szex, csak mondjuk orál nem.
2022. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szexeltek akkor is? De ga esetleg mégsem tartjátok olyan higiénikusnak akkor csak az egyikőtök ad akinek éppen megvan, következő héten csere.

Nem ok így ez a szakításra akkor ott más is van, nem csak ez.

2022. jan. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5-6 napig mensizek 7.en szokott barna cucc meg jonni. 8naptol semmi.


Nekem sajnos hosszu, de pl 6-7.napon csiklo izgatás siman belefer. Egyebkent ha nekem nem is, en csinalnam a paromnak most ezert kihagytok full ket hetet.. Mas gond is van ott..

2022. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!