Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, ti biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, ti biszexuális nővel kezdenétek komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha állítása szerint szeretne titeket, nem csak amolyan kaland/kísérletezés lennétek neki.

2022. jan. 27. 06:08
A kérdező szavazást indított:
Nem, nem hiszek abban, hogy egy ilyen ember képes lenne monogám kapcsolatban lenni velem, hiányozna neki a farok.
Nem, nem hinném el, hogy szerelmes lehet belém, ők általában a férfiakba szoktak azok lenni.
Nem, mert zavarna a tudat, hogy esetleg volt már férfival szexuálisan.
Hátrányt jelentene, szóval elgondolkoznék, de nem kizárt, hogy összejönnék vele.
Egyáltalán nem lenne probléma nekem.
47 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Én valahogy sosem értettem ezt a biszexualitás dolgot. Szexuálisan vonzódsz lányokhoz is férfiakhoz is, ez stimmel, de ha miután kipróbáltad milyen jó egy lánnyal a dolog, utána miért vágysz még mindig férfiakra? Ezek szerint akármilyen jó is egy lánnyal a dolog, mindig vissza fogsz vágyni a férfiakhoz, mert annyira mégsem kielégítö, hogy leszbikussá válj. Valaki magyarázza már el nekem értelmesen.
2022. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Aki bi, annak nem csak egy lánnyal nagyon jó, hanem férfivel is. Attól függően persze, hogy melyik irányba húz, mert ez is nagyon változó tud lenni. Így akár azt is mondhatnánk, hogy ha egyszer kipróbálta milyen jó egy férfivel, miért vágyik utána nőre? Miért nem válik egyből hetero-vá? Ez egy bi-nek kb olyan, mint válasszon szőke nő, vagy barna. Mindkettő lehet jó, személyiségtől, és még sok más tényezőtől függően.

Én is bi vagyok, és sokszor megszóltak miatta, pedig nem arról van szó, hogy nem tudok dönteni, egyszerűen mindkét nemben meg tudom találni azt, aki tetszik, aki vonz, és szerelmes is tudok lenni. Sosem fogok leszbikussá vagy heterová válni.

2022. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem aktuális a dolog, de persze.
2022. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
#2 Azért te szerencsés vagy, ha választékot nézzük női bi szempontból két nem között is válogathatsz.
2022. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

2-es vagyok, és nehogy azt hidd. Szinte alig volt párkapcsolatom a 38 év alatt (és nem, nem vagyok ronda :D)

Az a baj, hogy a leszbikus nők nagyon előítéletesek tudnak lenni, én minden bántást, megszólást tőlük kaptam, tehát ők kb kilőve. Hetero férfiak meg ha megtudják, egyből a hármasra hajtanak, és sosem tudhatom, hogy valóban én kellek, vagy csak egy bi nő, akivel kiélhetik a fantáziájukat, ja, és nem szeretem a hármasokat, részemről kizárva. Tehát leginkább marad a titkolózás, meg esetleg bi nők, de abból is leszámítva a kis kíváncsi fáncsikat, és csak az jöhet szóba, aki kapcsolatot is hajlandó vállalni.

2022. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

"Valaki magyarázza már el nekem értelmesen."

Miért, egy hetero vagy egy meleg a számára vonzó nemből csak egy pamrtner tetszik neki örökkön örökké? A biszexuális annyiban különbözik, hogy a nem kevésbé vagy nem számít, mert be tud jönni neki pasi és csaj is. Ettől pl. ha egy lánnyal jár, erkölcsös ember esetében nem kezd se másik lánnyal, se pasival.

2022. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Köszönöm 2-es az értelmes válaszodat, 1-es vagyok :) Pont egy ilyen érettebb nö válaszára voltam kíváncsi, aki nem 15-20 éves és csak kíváncsiskodik vagy menözik. Szóval akkor te vagy az ékes bizonyítéka annak, hogy létezik olyan, hogy végül nem kötsz ki egyik nemnél sem, hanem mindkettöt ugyanúgy vonzónak találod és ez nem csak egy átmeneti állapot.


Én hetero voltam tinikoromban, csak fiúk tetszettek, majd jött egy fordulat, mikor megtetszett egy lány az iskolából, akkor tituláltam magam binek. Elötte és utána is kapcsolatom csak férfiakkal volt egészen a 20as évem közepéig, de volt pár lány idöközben, aki megtetszett. Majd nálam akkor jött a 180 fokos fordulat, mikor ágyba kerültem egy lánnyal. Azóta csak a lányokhoz vonzódom és egyáltalán nem érdekelnek többé a férfiak, szexuális téren egyenesen taszító még a gondolata is már nekem.


Ezért gondoltam, hogy a biszexualitás igazából csak egy átmeneti állapot, végül úgyis rájön az ember, hogy melyik nem társaságaban/ágyában érzi jobban magát.

2022. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Engem nem zavarna egyáltalán, nekem teljesen mindegy, hogy leszbikus vagy bi, a lényeg, hogy belém legyen szerelmes és velem akarja leélni az életét, ennyi.
2022. jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Így van, #8-as. :) Leszbikus vagyok, a párom biszex és 7 éve boldogítjuk egymást. Szeretjük egymást és ez számít.
2022. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nőként és biszexuálisként lehet zavarna a tudat, hogy volt már férfival szexuálisan. Ezt nem tudom megmagyarázni.

De ha elég közös téma van, meg szerelmes vagyok belé, biztos félretudnám tenni ezt az érzést, elvégre nekem is jól esne ha más félretudná ugye, akár férfi akár nő.

2022. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!