Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes lettem a hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a hetero legjobb barátnőmbe! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk legjobb barátnők. Ő benne bízok meg a legjobban, ő tud egyedül mindent rólam. Természetesen tudja, hogy én leszbikus vagyok, de ő szerintem sose gondolná azt hogy nekem tetszik. Félek, hogy ha elmondom neki hogy tetszik, tönkre menne a barátságunk, és teljesen meg utálna...

Mit csináljak?


2022. febr. 5. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Ha hetero, akkor mondjuk teljesen felesleges is terhelni ezzel. Viszonozni úgysem tudja az érzéseid, a barátságot viszont tönkreteheti. Én a helyedben nem mondanám el. Majd találsz valakit, aki tud viszont szeretni, és talán így a barátságotok is megmarad.

Én mondjuk ezért se nagyon barátkoztam lányokkal, veszélyes volt :(

2022. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se mond el,viszont azzal sem tudok nyugtató választ adni,hogy ha nem ér véget a barátságotok,akkor nem tudsz teljesen elszakadni,ha véget ér,akkor minden évben lesznek időszakok,pláne,ha jön valaki,vagy magányosnak érzed magad,hogy miért nem tetted meg. Itt maga az érzés,hogy benned marad. Én is ezzel kínlódok már 4 éve összvissz,mióta tudom,hogy szerelmes voltam belé,és ráment nekem a barátságom,mert nem mondtam el,de el is engedtem,semmi pozitívat nem láttam már a barátságban sem pont emiatt,mert küszködtem magammal,és nehéz is lett volna ismerkedni másokkal. El is ment ott az idő. Rólam mondjuk nem tudta,úgyhogy az màr jó,ha nálad tudja,és elfogadja,mert racionálisan nézve mi értelme lenne pofonért menni, szív szempontjából jövőre tekintve meg lehet,hogy egyszerűbb lenne,mert a visszautasítást könnyebb elengedni,mint azt,hogy nem mondtad el,,,mi lett volna ha..". Legalább tudnád biztosra a választ,és ha ez ,,nem",sokkal egyszerűbb lesz továbblépni.

Nekem ez a javaslatom legalábbis.

2022. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem:

1. tisztázd magadban, hogy menne e a továbbiakban a csak barátság

ha igen, akkor nem kell mondani semmit, de ha neked könnyebb, el is mondhatod.Ha tudja rólad, hogy lb vagy, és egy ilyen vallomás után megutál, akkor közel sem volt a legjobb barátnőd.


ha nem, akkor elmondod, hogy ez így neked nem jó, és békésen elváltok egymástól,

vagy kiderül, hogy ő sem teljesen hetero és megpróbáljátok.

2022. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

#2-essel értek egyet.


A szerelmét akarod és nem a barátságát, a barát zónával csak megelégszel, közben pedig csak epekedsz és szenvedsz. Sosem fogod tudni így túltenni magad rajta. Mondd el hogy érzel iránta, majd ha visszautasít, akkor mondd, hogy időre van szükséged, hogy kiheverd őt és utána idővel tudtok majd újra barátok lenni. De így sose fogsz belőle kiszeretni. Tisztáznod kell ezt vele, legyél korrekt!


Én pár hónapig barátkoztam egy heteró lánnyal, végül beleszerettem és még frissen, melegében el is mondtam neki, vissza is utasított, de szerintem idővel lehetünk majd újra barátok, nem haragszik rám egyáltalán, de nekem viszont időre és távolságra van szükségem.


Emiatt nem fog megutálni a legjobb barátnőd, ilyentől szerintem ne is tarts, az érzelmeidről nem te tehetsz, ezt neki is be kell látnia.

2022. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!