Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! ti szoktatok fantáziálni pasikról?

Figyelt kérdés

És ilyenkor mit érzel? Bűntudatot? Vagy mást?

Tudom-tudom! most jönnek majd a véres szájú kommentek. Én néném akarok senkit „át téríteni”

Megsúgok egy titkot! A hetéra pasik is fantáziálnak néha pasikról.

Csak kíváncsi vagyok. Ha a heterók fantáziálnak meleg dolgokról, a melegek fantáziálnak -e heteró dolgokról…



2022. márc. 26. 11:52
A kérdező szavazást indított:
Leszbikus vagyok, de igen szoktam fantáziáli hetero pasikról
Leszbikus vagyok, és nem szoktam fantáziáli hetero pasikról
39 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Persze de ők idealizáslt pasik. A való életben ilyen ember nincs.
2022. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

És miért nincs ilyen pasi? 1 -es Oké persze a fantáziámban én is idealizálok…

Csak megfogott amit mondtál, hogy ilyen pasi nincs… külsőleg vagy belsőleg érted, hogy ilyen a valóságban nincs ?

2022. márc. 26. 12:02
 3/33 anonim ***** válasza:
97%
En sztem max bi vagyok de en is csak fiktív pasikrol almodozom, akik az eletben nincsenek
2022. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Ez érdekes! Úgy értem ebből adódik a következő kérdés, hogy mennyiben „fiktív” a fantázia pasi? Úgy értem miért lenne lehetetlen ilyet találni a való életben? Arra tudok gondolni, hogy olyan nőies vagy olyan lehetetlen tulajdonságai vvannak enek a fiktív pasinak, hogy ilyet nem lehetne „összerakni” 😊)))

Jól gondolom ?

2022. márc. 26. 12:28
 5/33 anonim ***** válasza:
54%
Azért mert nekem férfiben csak a tökéletes a jo. Olyan, mint amilyeneket a hollywoodi rendezők csinálnak meg a filmvásznon. De ilyen pasik az eletben nincsenek. Vagy kpop idolok, de nyilván ok is elérhetetlenek. Sőt engem direkt szivat az élet, mert szép lany vagyok, ezért nagyon sok pasi nyomult mar rám de szinte az osszestol rosszul voltam 2-3 volt eddig csak aki tetszett… es 27 vagyok.
2022. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Így már értem... és mnindez csak fantázia mert amúgy leszbikus vagy 5 ös. (Ha jól gondolom)
2022. márc. 26. 13:28
 7/33 anonim ***** válasza:
89%

Nem, bi, de pasikkal nem nagyon tudok lenni mert nem találok olyat aki tetszik.

Bar igen ez a kérdés leszbikus lányoknak szólt, őszintén csodálkoznék ha ok fantáziálnának férfiakról, sztem akkor mar nem lehet leszbikusnak nevezni őket..

2022. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%

"Megsúgok egy titkot! A hetéra pasik is fantáziálnak néha pasikról."

Hetero pasiként még csak eszembe sem jut ilyen..

2022. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
86%

Megsúgok egy titkot! Az a pasi, aki más pasikról fantáziál nem heteró. Ugyanígy az a nő, aki férfiakról fantáziál nem leszbikus.


Ezt is egy olyan "heteró" férfi írta ki, aki azt hiszi, hogy attól, hogy csak álmodozik pasikról és nem csinálja full heteró marad. Férfi logika... Mindig megerősít abban, hogy miért is nem kellenek nekem pasik.

2022. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Én is szoktam pasikról, de ez csak pillanatnyi dolog. ettől én még nem nevezném magam .. bi-nek
2022. márc. 26. 13:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!