Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! ti szoktatok fantáziálni pasikról?

Figyelt kérdés

És ilyenkor mit érzel? Bűntudatot? Vagy mást?

Tudom-tudom! most jönnek majd a véres szájú kommentek. Én néném akarok senkit „át téríteni”

Megsúgok egy titkot! A hetéra pasik is fantáziálnak néha pasikról.

Csak kíváncsi vagyok. Ha a heterók fantáziálnak meleg dolgokról, a melegek fantáziálnak -e heteró dolgokról…



2022. márc. 26. 11:52
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, pasi vagyok... igen igen lehet hurrogni... Én meg azt gondolom ettől lehetne értelmesen társalogni...
2022. márc. 26. 14:01
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2022. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha te szoktál pasikról fantáziálni, akkor nem tudom hogyan vagy hetero.

Engem a hányinger kerülget a gondolatától is.

2022. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Sosem értettem én ezt a dolgot!


/Így utólag belegondolva talán ezért is tettem ki ezt a kérdést/

Miért van az, ha egy hetero ember (értsd legyen az nő vagy férfi) tényleg csak évente párszor de fantáziál a saját nemével, az rögtön máris el van könyvelve legalább bi -nek vagy melegnek… ….

Szerintem ez nem erről szól…

Én ugyanígy nem könyvelnék el egy meleget sem rögtön heteronak, csak mert évente párszor hetero álmai vannak… na bumm

2022. márc. 26. 14:20
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Indulj ki ezeknek a definíciójából.

Szigorúan véve egy heteronak szexuálisan a másik nem jön be kizárólag.

A homoszexuálisnak csak a saját neme.

A kettő között meg skálázhatod a biszexuálist, hogy néha gondol rá vagy ugyanúgy vonzódik mindkét nemhez, stb.


Tőlem tekintheted magad 99% heterónak, de szigorúan véve nekem nem fér bele, hogy heteronak mondjak valakit, aki nagynéha férfiakról fantáziál.

2022. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
15 -ös.. Hát, ha ilyen szigorúan veszed, akkor szerintem nincs is olyan, hogy hetero ember 😊))))))
2022. márc. 26. 15:03
 17/33 anonim ***** válasza:
98%
Ez eleve nem reprezentatív. Senki se akar biszexuális lenni. Vagy azért, mert ha 90%-ban egyik nem vonzza, 10%-ban a másik, akkor biztonságosabb annak megfelelőnek vallani magát, megmaradni simán heteronak vagy homonak. Vagy azért, mert a biszexuálisokat a nimfomániával és a hűtlenséggel azonosítja a társadalom, pláne itt a GYK-n, és senki se akar az "alja néppel" vegyülni.
2022. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
94%

8/13/15-ös vagyok.

Szigorúan véve vagyok hetero.

Más nevében meg nem tudok nyilatkozni.

2022. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
90%
A heterók nem fantáziálnak azonos neműről, egyáltalán. Gusztustalannak tartják, de minimum semlegesnek. Én bi vagyok, de a férjem hetero, és sokat beszélgettünk erről. Kérdező, akár tetszik neked, akár nem, a hivatalos definíció szerint nem vagy hetero. Persze tarthatod magad akárminek, a címkézéssel én sem értek egyet, végül is mindegy, hogy hogy hívod magad, a lényeg, hogy mit/hogyan érzel. Márpedig te olyan férfi vagy, aki fantáziál néha férfiakról. Emellett, tudod, gondolhatod magad őzikének is, csak az a lényeg, hogy ne ugorj az autóm elé :)
2022. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
29%

Aki fantáziál a saját nemével az szerintem nem igazán hetero de nem jelenthetjükki,hogy bisex amig nem probálta.

Én is fantáziáltam róla,és amikor lehetőség adodott ki is probáltam.

Tehát én bi vagyok. (mondhatjuk,hogy gyakorló)


Ismerek olyan embert aki 100%heteronak vallja magát,mégis megdugott egy transzit. ( ő is)

És olyat is aki nagy büszkén "na akkor egy shemale-t thaiföldön megdugok" és amikor ott állt előtte a lány ágaskodo faxal,akkor majdnem behányt.( na ő nem az. a fantazia megvolt de tett nem követte a gondolatot)


Nyilván feldobja recskázást, egy heteronál (bűnös élvezet).

Esetleg egy olyan hármas ahol nem kell kínosan ügyelni arra,hogy a másik faszihoz hozzáne érjek mert jaj az bu-zis.

2022. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!