Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! ti szoktatok fantáziálni pasikról?

Figyelt kérdés

És ilyenkor mit érzel? Bűntudatot? Vagy mást?

Tudom-tudom! most jönnek majd a véres szájú kommentek. Én néném akarok senkit „át téríteni”

Megsúgok egy titkot! A hetéra pasik is fantáziálnak néha pasikról.

Csak kíváncsi vagyok. Ha a heterók fantáziálnak meleg dolgokról, a melegek fantáziálnak -e heteró dolgokról…



2022. márc. 26. 11:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
42%

És olyat is aki nagy büszkén "na akkor egy shemale-t thaiföldön megdugok" és amikor ott állt előtte a lány ágaskodo faxal,akkor majdnem behányt. 😂


Itt a lany szó kicsit téves :D

2022. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szoktam pasikról fantáziálni. Mielőtt rájöttem, hogy leszbikus vagyok, a társadalmi nyomás miatt éltem hetero párkapcsolatban és undor fog el, ha arra gondolok, hogy még egy férfi hozzám érjen. Félreértés ne essék, nem tartom undorítónak a férfiakat, de a romantikus/szexuális irányú közeledésüktől lever a víz. Barátság a legtöbb, amit el tudok velük képzelni.
2022. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mivel leszbikus vagyok, szerintem, aki fantáziál pasikról, nem leszbikus, hanem biszexuális.....
2022. márc. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
85%
"Én is szoktam pasikról, de ez csak pillanatnyi dolog. ettől én még nem nevezném magam .. bi-nek" De, nevezd nyugodtan biszexnek magadat, ugyanis heterót nem érdekli az azonos nem, semmilyen szinten. (inkább tisztázd le magaddal, hogy nincs baj semelyik szexualitással míg nem erőszakolod rá másra magad. ) És nem, nem szoktam pasikról fantáziálni, mert leszbikus vagyok. Soha nem érdekeltek, és soha nem is fognak.
2022. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk ehhez a sztorihoz en meg annyit hozzátennék, hogy akkor a nők 80 százaléka nem hetero, mert csak abból kiindulva amit látok magam körül es a világban a lányok nagyon nagyon nagy százaléka fogdosott mar meg/csókolózott lánnyal, sőt nagyon sok kalandozik is, akiknek férjük van es gyerekük es soha nem jártak lánnyal, de ezt azt mar csináltak velük…
2022. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
82%
25: Attól, hogy valaki egy ellenkező neművel van komoly kapcsolatban, még lehet bi... sőt, akkor sem feltétlenül homo, ha tartós kapcsolatban van egy azonos neművel. A nem csapongó biszexuálisok láthatatlanok.
2022. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
53%
Pont ezt mondom. Akkor a nők 80 százaléka bi.
2022. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
Att ,hogy kiprobálok valamit egy azonos neművel nem leszeki bisex. Ha folytatom akkor leszek az. Amig csak 1 esetleg 2probálkozás van addig csak kíváncsi vagyok.
2022. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
66%
Ennyi erővel, ha én kipróbálok valamit egy-két alkalommal egy tehénnel vagy kecskével, akkor nem vagyok zoofil elmebeteg, csak kíváncsi? Ha csak egy-két embert kínzok és ölök meg, akkor nem vagyok egy szadista gyilkos, csak kíváncsi? :P A gondolatmeneteteknek semmi értelme.
2022. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, az utolsó előtti csak tudja bevallani magának, hogy biszex.Sosem szexelnék kíváncsiságból.Azzal szexelek, aki kicsit is vonz ergó kíváncsi heteró kamu duma=biszexualitás valamely szintje...
2022. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!