Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezik jó leszbikus BDSM regény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik jó leszbikus BDSM regény?

Figyelt kérdés

Azért írom inkább ide, mert ebben a kategóriában talán többen fordulnak meg, akik a téma iránt érdeklődnek. Minden segítségnek örülök.

Az világos, hogy az erotikus könyvek közt mostanában nagyon felkapott lett a BDSM, én is találkoztam jónéhánnyal, de ott általában férfi-nő felállás van. Leszbikus, vagy akárcsak biszexuális témáknak teret engedő könyvek is léteznek ebben a műfajban, olyanok, amik ismertebbek is?

Illetve szerintetek miért lehet ez ritkább? Annyira piaci alapon működik mindez, hogy mivel a leszbikus, pláne BDSM kedvelő olvasóréteg elég szűk, semmilyen kiadó nem fordít energiát arra, hogy kiszolgálja ezt az igényt, ha esetleg vannak is szerzők, akik ilyen témában írnak?



2022. ápr. 29. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha angolul és képregény is belefér, akkor a Sunstone.

2022. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én igazából eddig csak wattpadon találtam (Vörös kód), de amit az egyes mutatott, az nagyon ígéretesnek látszik
2022. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
" Annyira piaci alapon működik mindez" Természetesen. Hisz a könyvkiadás üzlet, méghozzá elég költséges üzlet. Nem fog arra pénzt áldozni egy kiadó amire nincs, vagy minimális a kereslet, mert az veszteség neki. A pék se fog vaníliás-csilis rétest árulni, mert ötszáz vevőjéből egy enné: hisz a legyártása viszi a pénz, és bizonyos mennyiség alatt kár nekiállni. A nyakán száradna meg az árú. A könyvkiadás pont így működik.Minél kevesebb példányt nyomtatnak ki valamiből, annál magasabb az egy könyvre jutó költség- és hiába lenne érdeklődő, az érdeklődők minimális száma miatt az egekben lenne egy-egy példányszám valós ára- és ki venne meg egy erotikus könyvet hatvanezer forintért? Röviden: egyszerűen pénzkidobás lenne belevágni.
2022. máj. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!