Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan lépjek túl a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl a legjobb barátnőmön? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mindketten 20 évesek vagyunk. Az ivászatból történt párszor "csók", de ilyen kis szájra puszik voltak. Soha nem voltunk együtt, és meg is beszéltük, hogy netalántán ő biszex lenne (de még nem tudja XD) akkor nem jövünk össze. Ő tudja is, hogy én mit érzek iránta, CSAK SOSE VESZI KOMOLYAN.. úgyhogy én nem fogom a tudtára adni többször, mert nincs is miért.

Fontos, hogy ismerkedni nem akarok senkivel sem (mert akkor csak róla áradoznék, ahogy magamat ismerem😂.. és érdekkapcsolatot meg nem akarok kialakítani... :/, amíg nem teszem magam túl rajta).

És nem szeretnék tőle távol lenni sem, mert szinte olyanok vagyunk már, mint a testvérek.


Előre köszönöm a válaszokat!



2022. máj. 14. 15:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
98%
Nálam is a környezetváltozás segített,meg az,hogy nem beszéltünk pl 3-4 hónapig,nehéz volt,de aztán mindig írt így hónapok elteltével és már kialakult bennem egy gát és nem tudtam vele hosszan beszélgetni,el kellett az egész barátságot engedni,arra is félévet készültem,mert én se tudtam ismerkedni,szenvedés volt az egész. A szíved mélyen mindig szeretni fogod,de szerintem próbáld meg a negatív tulajdonságait felnagyítani,belül kicsit meg kell utálnod és akkor úgy már átkerülne barátzónába. Biztos h vannak dolgok,amiknek nem felelne amúgy meg pl nem vesz komolyan,csak ittasan csinál veled valamit stb
2022. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2022. máj. 17. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!