Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, milyen viszonyban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen viszonyban vagytok a saját puncitokkal? Mennyire vagytok tudatosak, hogy mit hogy élveztek? (Leszbikus kategória)

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 01:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%

A kommenteket olvasva velem lehet a baj 😂 én nem tul jo viszonyban. Valahigy nem igen magamhoz érni mert olyan furának érzem hogy magamhoz nyulok. Pedig teljesen meg vagyok elegedve kulsommel.


De pl en belso orgazmusra nagyon ritkan vagyok kepes, ha mas csinalja ha magamnak akkor szoval lehet csak én vagyok elrontva

2022. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!