Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tudnátok kezelni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnátok kezelni egy olyan kényes szituációt, ha egy kábé tizenkét éves lány "udvarolna" nektek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a legrosszabb verzióval kezdeném:


1. Ha a legpimaszabb, leggátlástalanabb típus lenne, aki példának okáért a buszon észrevétlenül a feneketekbe markolna, vagy "véletlenül" megbotlana és ennek következtében megfogná a melleteket, vagy egyáltalán feltűnne nektek, hogy "szexuális izgatottsággal" sandít rátok. Netán ő maga behajolna a közvetlen közeletekben, illetlen módon kivillantva bizonyos testrészeit és lesné, hogy figyelitek-e?


A kicsit talán kevésbé drasztikus verzió, ha esetleg régebbi ismeretségi és/vagy beszélő viszonyban vagy az említett korú lánnyal, aki bevallaná nektek, hogy:


Szabadidejében szívesen néz amolyan Vad Angyal, meg Rosalinda féle szappanoperákat, ahol a "tipikus jeleneteket", ahol a "hősszerelmes férfi" hevesen leteperi a nőt, szeretik magukat elképzelni a nő helyébe, ugyanakkor a férfi helyébe pedig egy tőlük sokkal magasabb, sokkal erősebb/sportosabb, idősebb nőt képzelnek oda, amint a falnak nyomja őket, ölbe kapja őket, ledobja őt az ágyra stb... és finoman célozgatna rá, hogy ti is ez a "kategória" vagytok számára.


A talán legenyhébb verzió pedig:

Ha verseket írna nektek, amit elétek térdelve elszavalna, meg könyörögne nektek, hogy jöjjetek el vele fagyizni, vagy inni, bizonygatná, hogy mindent ő fizet a zsebpénzéből, vagy meghívna titeket ebédelni magához, mondván, szülők nincsenek otthon, ő összeeszkábálna valami finomat, ugyancsak kérlelne titeket, hogy sétáljatok és beszélgessetek vele a közeli parkban, a kedvenc útvonalain, és próbálná óvatosan megfogni a kezeteket, meg azt kérné tőletek, hogy szorosan öleljétek meg őt, esetleg még arra kérne, hogy egymás derekát átölelve sétáljatok?


Ti mihez tudnátok kezdeni a felvázolt helyzetekben? Egyáltalán került valaki valaha ilyesmi szituációba?



2022. jún. 14. 14:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

Mondd meg neki, hogy térjetek vissza a dologra, ha már betöltötte legalább a 14-et!

De annyira hihetetlen, hogy egy 12 éves magától így viselkedik....

2022. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%

#13 elszomorítalak!

De van már 12 évesek között ilyen!

2022. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

Két lehetőséged van:


1. Te beszélsz vele és óvatosan megpróbálod megértetni vele és attól függően, hogy hogy fogadja, vagy ugyanúgy átjársz hozzájuk lógni az anyjával, vagy máshol jártok össze.


2. Ha ez válik be és nem áll le, tapintatosan elmondod az anyjának és megkéred, hogy ő beszéljen vele.

2022. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
14%
Ha szimpatikus, értelmes lenne a lány, akkor a korának és a törvényeknek megfelelően fogadnám a közeledését.
2022. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
De miért írtál 3 féle verziót? Amúgy 12 éves még nagyon-nagyon gyerek, és nem csak a törvény miatt. Bárki, aki komolyan veszi, az pedofil. Ez a helyzet se nem aranyos, se nem hízelgő, inkább ijesztő. Főleg, ha ismerős. Én nem óvatoskodnék, megmondanám neki, hogy amit művel, az számomra nagyon kellemetlen. Ha folytatja, még meggyanúsítanak minket valamivel. Szóval, ha nem fejezi be, de rögtön, többet nem találkozom vele. Akkor sem, ha az anyja kér meg rá.
2022. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%

Ezen nem kell gondolkozni sokat. Simán csak elmondod neki határozottan, hogy ő csak egy kisgyerek és te pedig nem vagy pedofil!


És mondd meg az anyjának is, hogy miket művel a lánya! Már az első alkalommal el kellett volna mondanod mit csinál. És el kellett volna utasítanod, mikor megkért, hogy vigyáz rá.


Ezen mégis mit gondolkozol?? Az is furcsa lenne ha egy 16-18 éves csinálná ezt veled/velem (22 vagyok), nemhogy egy 12 éves kisgyerek! 17-es válaszolóval egyet értek. Ez nem csak a törvények miatt kényes szitu.


Felnőtt vagy. Simán tudnod kéne kezelni ezt a helyzetet!


u.i.: Amúgy első olvasásra én is azt hittem, hogy pedofil vagy és ez a 3 fantáziád van. Nagyon megijedtem.

2022. jún. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Hála az égnek, hogy mégis csak lehet itt rendesen kommunikálni. Kicsit azért le kellett csillapodnom. Nem vagyok szörnyeteg, csak belekeveredtem egy ilyen hülye helyzetbe és azt hiszem az anyjával fogok beszélni inkább, mert ahogy elnézem, itt egymagam nem nagyon fogok boldogulni.


Eleinte el sem hittem, hogy a lánynak mik is a szándékai, kezdetekkor azt hittem, csak viccel, vagy amit valamelyikőtök mondott, hogy szeretethiánya van, de már egy ideje eléggé kilóg a lóláb, én meg gondolom magamban, mi a ménkűt tegyek? Az anyja régi jó barátnőm, de a legrosszabb esetben még az emberi kapcsolataim is rámennek majd a dologra.

2022. jún. 15. 07:56
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
De rohadt nehéz minden kapcsolatot megszakítani vele...!!!
2022. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!