Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lennétek kapcsolatban egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek kapcsolatban egy olyan nővel, aki felvállaltan leszbikus, de minden LMBTQ-dologtól eltiltja a párját?pl.se egy szivárványos karkötő, se Pride, mindentől el kell határolódni?

Figyelt kérdés

Ismerek egy ilyen nőt, a párjával 7 éve együtt élnek felvállaltan, és mégcsak nem is Magyarországon, mert a barátnője francia és kint élnek. Beszélgettünk ilyen témákról, és pl.egy rövid frizurára vagy egy uniszex ruhadarabra is azt mondja, hogy a barátnője nem helyeselné, mert szerinte csak a klasszikus női megjelenés az elfogadható. Kérdeztem milyen ott a Pride, azt mondta még egyszer sem volt Pride-on, mert a barátnője nem helyesli. Hívtam a Budapest Pridera, oda sem jött, és még csak meg sem osztotta a francia ismerősei között a meghívót, mert nem is posztolhat semmi LMBTQ-tartalmat! Alig van fent közös képükön, de olyan amin pl.csak egy puszit adnak egymásnak sincs, nyílvánosan nem fogják meg egymás kezét. A diszkriminációs törvények ellen sem szólalhat fel, a transzneműek sem fogadja el a barátnője, kimondottan transzfóbiás. Nem barátkozhat transzneműekkel, és le kell néznie őket.


Hogy lehet egy leszbikus nő, hogy a saját maguk ellen van? És miért tűri ezt a párja? Egyáltalán hogy lehet együtt lenni egy ilyen kontrollmániás nővel?



2022. szept. 18. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem ő az egyetlen, a legtöbb meleg ismerősöm rosszul van az LMBTQ-tól.
2022. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Nem akarok kontrollmániás idiótát párnak. Még kitalál valami olyasmit, hogy nem űzhetem az XY hobbimat, mert ő nem helyesli. Azért ne szabjon már gátat a saját érdekeimnek, pláne ha azzal valójában az övét sem csorbítom.
2022. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 steven95 ***** válasza:
46%
Nekem pedig van több mihazánkos ismerősöm és támogatják a melegházasságot, még a pride-ra is kijöttek velem.... :"D
2022. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem lennék együtt senki olyannal, aki megmondja, mit és hogyan gondoljak.
2022. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem lennék kapcsolatban egy olyan nővel, aki lényegében a szabadságomtól akar megfosztani. Ez egy nagyon toxik kapcsolat, amit leírtál.
2022. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez az ő magánügyük. Ha a nőt nem zavarja a másik kontrollja, nincsenek hiányai, akkor nincs gond.
2022. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Ha ő maga határolódik el tőle, lehetséges.


Ha nekem is "megtiltja" ezeket a dolgokat, semmiképpen nem.

2022. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő totál zakkant, én bottal se piszkálnék ilyet.



Az ismerősöd meg nem értem mindek van vele, ez eléggé negatív kapcsolati dinamikának hangzik, ez egy időzített bomba, nem az a kérdés, hogy szétmennek-e, hanem, hogy mikor van egy annyira tiszta pillanata, hogy dobbant.


Én esetleg azt ajánlanám fel, hogy ha kér segítséget elköltözni, segítek neki albit találni.

2022. szept. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tűrném, hogy bármitől eltilstanak, abban viszont benne lennék, hogy nem csinálunk nagy ügyet abból, hogy együtt vagyunk. a pride nekem se a stílusom, van összesen 1 db szivárványos hózentrógerem és az a bulikon nagyon cuki, de szerintem az se feltétlenül pride tematikájú. én se szólalok fel törvények ellen, hát számít bármit is? lexarom magasról, van jobb dolgom is, és szeretném, hogy ha a barátnőm is így tenne ha komoly lenne a kapcsolaatunk, mert nem élhetsz szorongásban és félelemben
2022. szept. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!