Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányként hogyan keltsem fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként hogyan keltsem fel egy másik lány figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam és nagyon szimpatikus! Szívesen megismerném. De nem tudom hogyan kéne rá írnom és felkellteni a figyelmét.

Nem tudom hogy ő hogyan áll a lányokhoz

Nem szeretném őt se és magamat sem kellemetlen helyzetbe hozni..


Valakinek van ötlete?


2022. okt. 5. 17:55
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Sokat elfelejtik a lényeget.


Először is ha ki akarod deríteni hogy lehet-e egyáltalán esélyed figyeld meg hogyan reagál arra ha felveszitek a szemkontaktust. Szavak nélkül is meg lehet állapítani a reakciói alapján, hogy az ilyen lányok máshogyan kezelik más lányok tekintetét, ha nem is tudhatod biztosan, egy pár alkalom után már kialakulhat a kép arról hogy fogékony-e a dologra.


Megjegyzés: ne ijedj meg ha egy idő után úgy viselkedik, mintha nem venne észre. Ez egy gyakori reakció arra, ha azt feltételezzük hogy valaki azért figyel minket, mert bejövünk neki/ ha bejön nekünk.


Illetve ha már váltottatok pár szót az éppen elég indok ahhoz hogy bejelöld valami oldalon. Ezek után nem bűn kicsit stalkolni, hogy ad-e valami jelet arra hogy a lányokhoz vonzódik-e, ha megoszt magáról tartalmakat azokon könnyű észrevenni az árulkodó jeleket (karkötők, vagy én especiál gyakran nézem hogy a Budapest pride napján osztott-e meg képet piknikezésről vagy esetleg a helyszín közelében lévő kávézóból, az is lehet jel stb.)

2022. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
47%
Hogy néz ki külsőre?
2022. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!