Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok lenne olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok lenne olyan, amire kíváncsiak lennétek pasikat illetően, és hogy ne legyen kellemetlenség, ezért meleg pasival lenne a legjobb megpróbálni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 23:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést már olvastam 😅

Szóval leszbikus nő csak nőkhöz vonzódik, meleg pasi meg csak pasikhoz. A leghülyébb kombó

2023. jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még nem voltam benne biztos hogy melyik nemhez vonzódok kipróbáltam pasival, szóval tudom milyen. De a lányokhoz vonzódok és csak velük tudom élvezni, nem is érdekelnek a férfiak.
2023. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki erre igenlö választ adna akkor te felcsapnál meleg pasinak, hogy puncihoz juss? (Más értelmét nem tudom elképzelni a kérdésnek.)
2023. jan. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért leszbikus valaki mert NEM akarja pasival, sem meleggel, sem biszexel, sem heteróval. Ha te hetero pasi vagy te sem akarod másik pasival, se szőkével, se barnával, se biszexel, se meleggel nem?

Egyébként a leszbikusok többsége volt már pasival - nem jött be neki, menet közben rájött hogy nem kicsit biszex hanem teljesen a lányokhoz vonzódik. Kisebb része meg eleve lányokkal kezdte. S esze ágában sincs "kipróbálni" megint.

2023. jan. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
5%

Érdekes azért hogy a leszbikus nők többsége hogyan tudta férfivel kezdeni, ha leszbikus…

Melegekkel nem igen halljuk azt hogy nőkkel kezdtek

2023. jan. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
Nincs olyan. Mielőtt átpártoltam (csúnya kifejezés tudom) ide előtte voltam fiúval is. Nekem hiányos volt az érzelmi része.
2023. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
5, te tényleg ennyire nem látsz tovább az orrodnál vagy csak provokációként böfögted ezt ide?
2023. jan. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Semmilyen formában nem érdekelnek a férfiak, tehát nem vagyok kíváncsi rájuk.
2023. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%

7, na akkor válaszolj te mágus hogy miért kezd szinte az összes leszbikus pasival

Kivi vagyok

2023. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: nekem több meleg haverom, ismerősöm van, aki lányokkal kezdte, aztán később jött rá, hogy meleg.
2023. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!