Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányként szégyellősnek “kell”...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként szégyellősnek “kell” lennem egy leszbikus közvetlen környezetében?

Figyelt kérdés
Nincs bajom semmilyen szexuális irányultsággal, nemi identitással. A kérdésem arra vonatkozik, hogy kolisként, egy lányokhoz vonzódó lány szobatársaként jogosan érzem-e azt, hogy nem akarok előtte pl. öltözni, mint ahogy fiúk előtt se tenném? Tudom, hogy nem fog rámugrani, nem érzem magam kényelmetlenül vele. Otthon ahhoz szoktam, hogy kedvemre mászkálok a szüleim és a tesóm előtt bugyiban és pólóban is akár, de megtehetem ezt az osztálytársam előtt is? Neki nem okoz kellemetlenséget?

2023. márc. 26. 10:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont, ahogy a 10. írja.


Téged feszélyezne, nincs miről beszélni.

2023. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
20%
Jaj milyen egos vagy,azt hiszed erdekelsz mindenkixd
2023. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
mindenkit*
2023. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
A leszbikusokat sem érdekli minden nő 😃 ahogy téged sem érdekel minden fiú... lehet te nem is vagy az esete.
2023. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem érdekeltségről, hanem illemről és tapintatról kérdezek, amire a leghasznosabb válasz az, hogy ha engem zavar, akkor nincs miről beszélni.
2023. márc. 26. 15:58
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is meleg vagyok, minden barátnőm tudja de ez semmi kellemetlenséget nem okozott nekünk. Ahogy te is mondtad, nem vetjük rá magunkat az emberekre

De mivel azt kérdezted, hogy "Neki nem okoz kellemetlenséget?" szerintem vele kéne megbeszélned.

2023. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!