Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Maximum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Maximum hány éves korodig várnál az igazira? Cèl egyáltalán egy tartòs kapcsolatban megöregedni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 7. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
30. Jobban szeretek párkapcsolatban lenni, mint magányosan. Nekem fontos a tervezhetősèg, a határidők is.
2023. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Bármeddig? Rettenetesen gyerekesnek tartom azokat az embereknek, akiknek a kapcsolatban élés ténye előrébb valóbb, mint a partner személye. Mint azok a bugyuta kistinik, akik a szerelem gondolatába szerelmesek. Aki nem tud egyedül is boldogulni, annál vannak gondok.
2023. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mennyi idős vagy, te voltál már igazán szerelmes?

Miért ne lehetne cél, vagy ha úgy alakul, ez miért baj?

Lehet, hogy valaki csak akkor akar elköteleződni, amikor találkozik azzal a személlyel, aki igazán megfogja. Ez éppenséggel lehet 40 éves korában is. Addig esetleg tapasztalatokat szerez, építgeti a karrierjét.

2023. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
40 évesen, 10 éves tartós kapcsolatban mondom, hogy előre sosem fogod tudni, hogy ki az igazi. Csak azért, mert épp rohadtul szerelmes vagy, még nem lesztek álompár. Csak rózsaszín ködben élsz. Ezért azt mondom, ne várj igazira, mert mire megtudod, hogy ő az, már leéltetek egy életet közösen. Azaz, hogy érthetőbb legyen, hosszú-hosszú évek viszontagságai kellenek ahhoz, hogy biztosan elmondhasd a párodról, hogy ő az igazi! Próbálkozni kell, csalódni, hibázni, majd tanulni belőle, hogy végül olyan ember mellett köthess ki, akiről életed végén elmondhatod, hogy ő volt az.
2023. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 már elmúltam 30, voltam szerelmes de a kapcsolatom véget ért, szeretnék anya is lenni de úgy érzem nem tudok lépést tartani az idő múlásával ..
2023. máj. 8. 08:57
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Inkább leszek egyedül mint olyannal, akivel nem érzem jól magam, pedig rettenetesen sokáig kapcsolatfüggő voltam. Ez is egy skill amit az embernek meg kell tanulnia.

Természetesen egy tartós és szerető kapcsolat a jackpot, de úgy érzem ennek általános esélye annyi, mint lottót nyerni. Valahogy az emberek nem tűnnek túl kompatibilisnek ehhez a célhoz.

2023. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretek egyedül lenni, szóval szívesen várok akármeddig. Alapból nem vagyok egy álmodozós típus, de az igazi szerelmet azért szeretném egyszer megélni, és igyekszem hinni benne, hogy sikerülni is fog. Olyan kapcsolatba biztos nem megyek bele többet, ami már az elején is langyos, de együtt maradunk, mert az "biztonságot jelent".
2023. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

Ha a határidő szabásának az anyaság utáni vágyad az oka, akkor tudd, hogy az anyaság többnyire családdal ès egy apával jár, ès a negyvenes èveid közepèig tudod lètrehozni. Amint leszbikuskènt anya leszel legfeljebb átcìmkèzed magad biszexnek, mègha sosem érezted magad annak. Az alapvetően leszbikus haveri társaságod már a terhessèged során gyorsan olvadni kezd: aki mèg nem költözött külföldre, az is gyorsan talál kifogást a távolságtartásra. Aztán egy ideig csak anya vagy aztán dolgozó nő is, mindig van valami ami eltereli a figyelmed. De ne aggódj, mert gyerekkel a karodon már a kollègád sem akar összehozni a magányos tanár bátyjával, a nagynènèd sem kérdezi meg minden találkozáskor, hogy van e valakid, vagy vènlány maradsz. Szóval mindenki megnyugodhat végre.

Ès egyszer csak azt veszed észre, hogy megvan mindened: gyerek ház autó jò munka egészség, csak az identitásodat hagytad el valahol, ami tìzen- huszon-, harmincvalamenyi éves korodig meghatározott.

Ès bizony ha a gyermek utáni vágy felèbred a biológiai óra 30 év felett egyre gyorsabban ès hangosabban fog ketyegni.

Persze van sok forgatókönyv, valamiért nekem ez jutott eszembe. Mindenesetre azt kívánom, hogy a számodra legjobbat éljed.

2023. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pl 22 évesen voltam először kapcsolatban, első csók, első szex, de gyorsan vége lett, nem voltunk kompatibilisek.


Aztán 27 éves koromig kb semmi, pár randin voltam csak, de nem volt az igazi.


Aztán megtaláltam a páromat, akivel 5 éve együtt is élünk, közös kutya meg macska van tervezve, más nem lesz.


De ja, 5 évig voltam szingli, előtte tiniként is végig, szóval nem megyek bele valamibe csak azért, hogy elmondhassam, hogy van valakim.


A négyessel egyetértek, egy hosszú, komoly kapcsolat sem úgy kezdődik, hogy az első randin már a közös nyugdíjas éveiteket tervezitek.


Az ember randizgat, aztán ha a randi jól sikerül, lesz belőle második, harmadik, aztán ha megismeritek egymást, összeilletek, akkor talán kapcsolat, ami aztán vagy működik vagy nem.


Az ember nem várakozik, hanem próbálkozik, nyitott, keresgél, ismerkedik, aztán vagy kialakul valami, vagy nem.

2023. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igy van. Probalkozz, keresd a lehetősegeket, es ha ugy erzed h neked ez nem adatik meg. Akkor menjen a baba projekt, ha ez minden vagyad.

Sok szerencset mindenhez!

2023. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!