Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Másba lett szerelmes a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másba lett szerelmes a barátnőm?

Figyelt kérdés

Ez kicsit bonyolult lesz, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Együtt vagyok egy lánnyal már több mint egy éve. Ő pár évvel idősebb nálam, mindketten huszon évesek vagyunk. Én nagyon szerelmes vagyok belé és tudom, hogy ő is belém, de ez az elmúlt időszakban kicsit más lett.

Egyik régi barátomat (lány, csak barát) nemrég mutattam be neki, mert elmentünk hárman programolni. A régi barátomnak be jön a lány akivel együtt vagyok, de ő nem tudja, hogy együtt vagyunk. Írogat neki messengeren és élőben is próbált közeledni felé. A lánnyal akivel együtt vagyok az elején kinevettük ezt a dolgot. De úgy érzem valami megváltozott. Mostmár ő sem közömbösen gondol a régi barátomra, mert ha szóba jön a lány látom a szemén, hogy szerelmes nézése lesz és csillog a szeme és mosolyog. Ő nem akarja nekem ezt bevallani, hogy ő is elkezdett érezni iránta valamit, mert állítolag engem szeret azt mondja. Érzem is, hogy szeret mert kimutatja és a régi barátommal nem beszélnek, vissza sem ír neki és letiltotta. De hogy lehet az, hogyha belém szerelmes akkor más neve hallatán szerelmes lesz a tekintete és egyből mosolyog?De ha megkérdezem tőle mindig ki akad és azt mondja, hogy csak engem szeret nem tudja nekem jobban ki mutatni már. De tényleg ki mutatja nekem nagyon mindig ölelget, puszilgat. De akkor miért csillog a szeme ha szóba jön a régi barátom? Eléggé féltékeny típus vagyok, de úgy érzem van okom rá ha látom a szemén, hogy vágyakozva gondol rá. Arra gondoltam hogy lehet csak egy fellángolás, de ha nem kaphatja meg akkor ez egyre nagyobb lesz benne, nem? Ha az ember szerelmes érezhet fellángolást más iránt? Kérlek segítsetek össze vagyok zavarodva..


2023. máj. 23. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Aki azt mondja kapcsolatban nem érzett kisebb fellángolást senki iránt, az elég álszent. Valószínűleg csak új neki a helyzet, új ember, új programok.


Csináljatok kettesben több izgalmas dolgot.

Hidd el, hamar el fogja felejteni.

2023. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Kettes, kérlek ne legyél bunkó.
2023. máj. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Imponál neki hogy másnak is bejön. Ennyi. Nem kell ebbe belegondolni dolgokat. De ha így viselkedsz akkor tényleg a karjaiba fogod lökni.
2023. máj. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Kimondtad, hogy mi a baj:Eléggé féltékeny típus vagyok.
2023. máj. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

1


Miért nem tudja a régi barátod, hogy ti együtt vagytok?


2


Miért nevettétek ki, amikor szóba jött, hogy tetszik neki a barátnőd?


3


Lehet, hogy a barátnődnek tényleg tetszik a régi barátod, de ha nem tartják a kapcsolatot, te meg megállod, hogy állandóan erről beszélj és inkább a kettőtök dolgaival foglalkozol, majd jobb lesz.

2023. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alakul a hármas, ez a lényeg.
2023. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!